Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size blue color orange color green color

ANASAYFA arrow YARDIM arrow Siteye nasıl resim gönderebilirim?
Siteye nasıl resim gönderebilirim? Yazdır E-posta
Yazar Abdullah Düzgün   

Siteye nasıl resim gönderebilirim?

Sitemizin Resim Galerisi bölümüne resim gönderebilmeniz için öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işleminizi tamamladıktan sonra, kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yaptığınızda ÜYE MENÜSÜ bölümünden Galeriye resim gönder butonuna basarak sitemize resim gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz resimler yönetici kontrolünden sonra sitemizde yayınlanacaktır. Bir üyenin siteye gönderebileceği resim sayısı 500 adetle sınırlandırılmıştır. Daha fazla resim göndermek istemeniz durumunda site yöneticisiyle irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Göndereceğim resimlerin boyutları ve özellikleri ne olmalı?

Sitemize göndermek istediğiniz resimlerin adlarında türkçe karakter olmamalı. Örn: Uzungöl Resimleri.jpg olarak kayıtlı bir resmin adını uzungol_resimleri.jpg olarak düzelttikten sonra sitemize gönderebilirsiniz. İnternet ortamında dosya isimleri için ğ,ü,ç,ı,ş,ö gibi türkçe karakterler kullanılmamalıdır. Göndereceğiniz resmin dosya boyutu 1000 Kb'ı geçmemelidir.

 
< Önceki