Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size blue color orange color green color

ANASAYFA arrow GÜNCEL > arrow Duyurular arrow Vefat duyuruları arrow Mustafa ONAT Ağlattı
Mustafa ONAT Ağlattı Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

MUSTAFA AMCA AĞLATTI

Uzungöl Filak Mahallesinden bir süredir yatalak hasta olarak hastanede ve evde texdavi gören  Of Müftüsü Recep ONAT ile İsmail ve Ahmet ONAT’ın babaları Mustafa ONAT 08 Mart 2014 Pazar sabahı Hakkın Rahmetine kavuştu.

mustafa_amca.jpg

 

Merhum Mustafa Amca aynı gün ikindi namazına müteakip Uzungöl Merkez Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Filak Mahallesinde bulunan mahalle mezarlığında defnedilecek.

Merhum Mustafa Amcamıza Allah’tan rahmet Başta oğulları Recep Hocamız,İsmail ve Ahmet olmak üzere Tüm Uzungöl Halkına baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

NOT:Cenaze ile ilgili resim ve haber ilerleyen saatlerde habere eklenecektir

İLETİŞİM:Recep ONAT-Oğlu-Of Müftüsü-0 537 7605420

                  İsmail ONAT-Oğlu-0 530 8236585

                  Ahmet ONAT-Oğlu-0 530 8379965

                  EV: 0 462 6566366

                                                  İNSANLAR ESERLERİ İLE YAŞARLAR

Merhum Mustafa Amcanın vefatı başta ailesi ve Filak Mahallesi olmak üzere tüm Uzungöl’ü göz yaşlarına boğdu.Toplum içinde örnek ahlakı,komşuları ile olan olumlu ve güzel ilişkileri ile jherkes tarafından örnek olarak gösterilen merhum Mustafa Amcanın vefatı Uzungöl’de çok önemli bir toplumsal kayıp olarak değerlendiriliyor.

Örnek ahlakını yetiştirdiği çocuklarına da aşılayan Merhum Mustafa Amcamız Uzungöl’e Recep Hocamız gibi bir İlim adamını ve İsmail ile Ahmet ONAT gibi toplumun her kesimine çok büyük faydaları dokunan iki önemli sanatkarı miras olarak bırakarak veda etti bu fani dünyaya.

İnsanlar doğar,büyür,yaşar ve ölürler.Ama yetiştirdikleri eserleri ile bir ömür boyu toplumun hafızasında hep taptaze kalırlar.Ve de bizler öyle tahmin ediyoruz  ki Merhum Mustafa Amcamız yetiştirmiş olduğu Örnek çocukları ile Uzungöl’ün hafızasında bir ömür boyu hep taptaze kalacak ve de Uzungöl Sevgili Mustafa Amcayı bir ömür boyu Rahmetle anacak.

NOT:Cenaze ile ilgili resim ve haber ilerleyen saatlerde habere eklenecektir


Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3462

Bu yazıya ilk yorumu yazın

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen sisteme giriş yapın veya kayıt olun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.3

 
Sonraki >