Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size blue color orange color green color

ANASAYFA arrow GÜNCEL > arrow Duyurular arrow Vefat duyuruları
Vefat duyuruları
Mustafa ONAT Ağlattı Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

MUSTAFA AMCA AĞLATTI

Uzungöl Filak Mahallesinden bir süredir yatalak hasta olarak hastanede ve evde texdavi gören  Of Müftüsü Recep ONAT ile İsmail ve Ahmet ONAT’ın babaları Mustafa ONAT 08 Mart 2014 Pazar sabahı Hakkın Rahmetine kavuştu.

mustafa_amca.jpg

 

Merhum Mustafa Amca aynı gün ikindi namazına müteakip Uzungöl Merkez Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Filak Mahallesinde bulunan mahalle mezarlığında defnedilecek.

Merhum Mustafa Amcamıza Allah’tan rahmet Başta oğulları Recep Hocamız,İsmail ve Ahmet olmak üzere Tüm Uzungöl Halkına baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

NOT:Cenaze ile ilgili resim ve haber ilerleyen saatlerde habere eklenecektir

İLETİŞİM:Recep ONAT-Oğlu-Of Müftüsü-0 537 7605420

                  İsmail ONAT-Oğlu-0 530 8236585

                  Ahmet ONAT-Oğlu-0 530 8379965

                  EV: 0 462 6566366

                                                  İNSANLAR ESERLERİ İLE YAŞARLAR

Merhum Mustafa Amcanın vefatı başta ailesi ve Filak Mahallesi olmak üzere tüm Uzungöl’ü göz yaşlarına boğdu.Toplum içinde örnek ahlakı,komşuları ile olan olumlu ve güzel ilişkileri ile jherkes tarafından örnek olarak gösterilen merhum Mustafa Amcanın vefatı Uzungöl’de çok önemli bir toplumsal kayıp olarak değerlendiriliyor.

Örnek ahlakını yetiştirdiği çocuklarına da aşılayan Merhum Mustafa Amcamız Uzungöl’e Recep Hocamız gibi bir İlim adamını ve İsmail ile Ahmet ONAT gibi toplumun her kesimine çok büyük faydaları dokunan iki önemli sanatkarı miras olarak bırakarak veda etti bu fani dünyaya.

İnsanlar doğar,büyür,yaşar ve ölürler.Ama yetiştirdikleri eserleri ile bir ömür boyu toplumun hafızasında hep taptaze kalırlar.Ve de bizler öyle tahmin ediyoruz  ki Merhum Mustafa Amcamız yetiştirmiş olduğu Örnek çocukları ile Uzungöl’ün hafızasında bir ömür boyu hep taptaze kalacak ve de Uzungöl Sevgili Mustafa Amcayı bir ömür boyu Rahmetle anacak.

NOT:Cenaze ile ilgili resim ve haber ilerleyen saatlerde habere eklenecektir

Bu yazıya ilk yorumu yazın | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3461

 
Makbule Anne Ağlattı Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

Uzungöl Merkez Kablanoz Mahallesinden olup Taşkıran’da evli olan Merhum Hacı Şakir GÜN’ün hanımı Hacı Makbule GÜN Van’da hayatını kaybetti.İslam ve Sait GÜN’ün anneleri,Uzungöl Ortaokulu Müdürü Hilmi KANIK ve İnegöl’de çalışan Zeki OTOMOTİV Zeki KANIK’ın  halaları,Dursun Ali AĞIRMAN ve Van Özalp Dönerdere Köyü İmamı Yaşar GENEL’in hem teyzesi hem kayın validesi,Dönerdere Çok Programlı Lisesi Müdürü Mehmet GENEL ve Ahmet GENEL’in teyzeleri olan Makbule Annenin beklenmeyen vefatı Uzungöl’ü göz yaşlarına boğdu.

Yaklaşık 2 yıldır Van Özalp Dönerdere Köyünde kızının yanında kalan Makbule Anne 26.12.2014 Cuma günü rahatsızlanarak Van 100. Yıl Eğitim Ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.Burada felç geçirdiği anlaşılan Makbule Anne yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak rahmetlik oldu.

Makbule Anne 30.12.2014 Salı Günü Öğle Namazına müteakip Uzungöl Merkez Camiinde kılınacak cenaze namazının  ardından Monoyır Mezarlığında defnedilecektir.

Beklenmeyen ölümü ile Tüm Uzungöl’ün yüreğine ateş düşüren merhum Makbule Anne’ye Allahtan rahmet kederli aile bireylerine ve tüm Uzungöl Halkına Baş Sağlığı dileklerimizi iletiyoruz.Allah Mekanını Cennet Eylesin.

İLETİŞİM:0537-7439273-İslam GÜN-Oğlu

                0532-6643426-Hilmi KANIK-Yeğeni

                0532-7228977-Zeki KANIK-Yeğeni

                0530-3258061-Yaşar GENEL-Dönerdere Köyü İmamı-Damadı

                0532-2410782-Mehmet GENEL-Döneredere Çok Programlı Lisesi Müdürü

                05453448232-Ahmet GENEL

Bu yazıya ilk yorumu yazın | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3409

 
Nazime Anne Ağlattı Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

Uzungöl Merkez  Gablanoz Mahallesinden Merhum Mustafa GÖZ (Gobleç)’in Eşi  Nazime GÖZ(Arosodena) yaklaşık 10 gün önce yakalandığı hastalığa yenik düştü  ve  Uzungöl’ü göz yaşlarına boğdu.

nazime-kapak.jpg

Almanya’da ikamet eden Uzungöl’ün en sosyal insanlarından biri olan Sevgili Alay GÖZ,Gobleç Otelin Sahibi Sevgili Sıtkı GÖZ,Şekersu Yaylasındaki Edoş Restaurant sahibi Sevgili Abdülaziz GÖZ ve İşadamı Sevgili Şükrü GÖZ’ün anneleri Gobleç Otel Müdürleri Fikret ve Mustafa GÖZ’ün babaanneleri  olan Nazime Annenin vefatı Gablanoz mahallesini adeta yetim bıraktı.

nazime-1.jpg

Nazime  Anne 05.08.2014 Salı Günü Öğle Namazına müteakip Uzungöl Merkez Camiinde kılınan Cenaze namazının ardından göz yaşları ve dualar eşliğinde Monoyır mezarlığında defnedildi.

nazime-2.jpg

Merhum Nazime Anneye Allah’tan rahmet başta oğulları olmak üzere ailesi ve tüm Uzungöl Halkına Baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

İLETİŞİM:

Alay GÖZ-05340391582

Sıtkı GÖZ-05398218872

Abdülaziz GÖZ(Aziz)-05379629163

Şükrü GÖZ-05388295883

                                                  TARİHTEN BİR YAPRAK DÜŞTÜ

Bazı anlar vardır Sevgili Dostlar…İnsanın canı yazı yazmak istemez.Bazı anlar vardır Sevgili Dostlar.İnsanın canı klavyeye dokunmak istemez.Ve de bazı anlar vardır sevgili Dostlar.İnsanın canı hiç ama hiç haber eklemek istemez.

nazime-3.jpg

İşte ben böyle bir duygu ile bu haberi kaleme almaya çalışıyorum.Haberlerimizi takip eden dostlarımız şunu çok iyi bilirler.Hilmi Hoca mümkün olduğu kadar kendi duygularını katmadan tarafsız haber yapmaya çok fazla gayret eder.Ama eğer müsaadeniz olursa bu gün biraz duygusal bir yazıyı paylaşmaya çalışacağım.

nazime-5.jpg

Nazime Annenin ellerinde dünyaya gözlerini açmış bir insanım.Çünkü Nazime anne benim ebemdi.Ama ben onu ömrüm boyunca hiçbir zaman bir ebem olarak bilmedim.Hep Ninem olarak bildim.Sonra büyüdük.Yürümeye başladık.Yaramazlıkta sınır tanımayan çocuklar olduk.Ama Nazime Anne bizlere hep bir anne şefkati ile hep bir anne sıcaklığı ile yaklaşmaya çalıştı.

nazime-5.jpg

Ben hayatım boyunca Nazime Annenin mahallemizde ya da diğer mahalleler ile olan ilişkilerinde bir Allah kulunu dahi üzdüğüne şahit olmadım.O her zaman o gülen yüzü ile insanlara yaklaşmış ve de hayatı boyunca hiç kimsede kul hakkı olmamıştır.

Sonra çocukluk yıllarımı anımsamaya çalışıyorum sevgili dostlar…Çocukluğumuz Rahmetli Mustafa Amcanın evinde geçti dersem sanırım abartmamış olurum.Hele de Merhum Mustafa Amcanın anlattığı o katuırcılık hikayeleri yok mu.Aman Allahım.Günümüzde yüzlerce televizyon kanalı var.Ama inanın bana Mustafa amcanın anlattığı katırcılık hikayelerini milyonlarca televizyon programına değişmem değişemem.

Mustafa Amca bizlere katırcılık hikayelerini anlatırken tabi ki Nazime Annenin ikramlarını da unutmadan yazımıza eklememiz lazım.

Sonra sözüm ona büyüdük.Sözüm ona yetişkin insan olduk.Kendimize dünya telaşına öylesine kaptırmışız ki değerlerimizi ziyaret etmeyi dahi ihmal ettik.Defalarca eve gittiğimde Nazime Anneyi evde buldum.Çünkü biz vefasızdık onu sıkça  ziyaret etmiyorduk ama  onun yüreği o kadar genişti ki bunu asla kendine sorun etmezdi.Asla insanlara kızxdığını ya da kırıldığına şahit olmadık Nazıme Annenin.

Hayatı hep gülerek yaşadı Nazime Anne.Hani eskilerin hep şöyle bir duası vardır.Allah canımızı üç günlük hastalık ile alsın.Hasta yatakta çektirmesin der eskilerimiz.Bu Dua sanki Nazime Anne için söylenmiş.Sadece 10 günlük bir hastalığın ardından bir melek gibi uçup gitti aramızdan.

Ve bu gün mezar başında.Mezara gidene kadar hava güllük gülistanlık.Hiç de yağmur havası yok.Nazime Anne’yi toprağa koyar koymaz bir kalın yağmur başladı ki sormayın gitsin.Defin işlemi bitti yağmur da durdu.Ve de bizler ister istemez şunu düşünmek durumunda kaldık.

Nazime Anne gibi örnek bir insanın toprağa verildiği andaki yağmur rahmetten başka bir şey olmasa gerek.nazime-kapak.jpg

Bu yazıya ilk yorumu yazın | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3587

 
Fatma Anne Ağlattı Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

  Uzungöl Alçakköprü  Kamelafç Mahallesinden Merhum H.Mecit SAĞLAM’ın Eşi,Fevzi,Mevlut,Muhammet ve İsmail SAĞLAM’ın Anneleri Fatma Sağlam 07.05.2014 Tarihinde Rahmetlik oldu.

fatma-nine-kapak-2.jpg

  fatma-nine-kapak.jpg

   Fatma Teyze 08.05.2014 Perşembe Günü Öğle Namazına müteakip Uzungöl Merkez Camiinde kılınan cenaze namazının ardından Kamelafç Mahallesinde bulunan aile kabristanlığında defnedildi.

fatma-nine-2.jpg

fatma-nine-1.jpg

   Fatma Teyze’nin cenaze Namazına Ak Parti Çaykara İlçe Başkanı Temel ŞİMŞEK,Çaykara Belediye Başkanı Hanefi TOK,Saadet Partisi İlçe Başkanı Mehmet Nuri KADIOĞLU  ve kalabalık bir halk topluluğu katıldı.

fatma-nine-3.jpg

   Merhum Fatma Teyzeye Allah’tan rahmet,kederli aişlesine ve tüm Uzungöl Halkına Baş Sağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

fatma-nine-4.jpg

İLETİŞİM:0 532 4716720

 

Bu yazıya ilk yorumu yazın | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2005

 
Fatma Teyze Hakka Yürüdü Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

Uzungöl Merkez Büyükköy'den Merhum Hacı Mehmet ÖZKAN(Şeyranlı)'nın Eşi,Eyüp ve Mehmet ÖZKAN'ın anneleri  Hacı Fatma ÖZKAN 01/08/2013 Perşembe Günü Hakkın Rahmetine kavuştu.

Merhum Fatma Teyze 02 Ağustos 2013 Cuma Günü Cuma Namazına müteakip Uzungöl Merkez Camiinde Kılınan cenaze namazının ardından Monoyır'da defnedildi.

Merhum Fatma Teyzemize Allah'tan Rahmet,başta oğulları Mehmet ve Eyüp Abi olmak üzere bütün aile yakınlarına ve Uzungöl Halkımıza baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

İLETİŞİM:

0 534 2197007  -Oğlu-Mehmet ÖZKAN

0 532 6289859  -Oğlu-Eyüp ÖZKAN

Bu yazıya ilk yorumu yazın | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2683

 
Fatma anne bir melek gibi uçtu gitti Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

Uzungöl Çamlık Mahallemizden 1973-1980 Yılları Arasında İki Dönem Uzungöl Belediye Başkanlığını yapmış olan Uzungöl'e yıllarca büyük Hizmetler veren Merhum Salih KOCAMAN'ın Eşi Fatma KOCAMAN Yaklaşık 45 gündür verdiği yaşam savaşını kaybederek aramızdan ayrıldı.

Asım ve Mehmet Ali KOCAMAN'ın annesi olan Fatma Annemizin Ansızın  aramızdan ayrılması Ailesi,Çamlık ve tüm Uzungöl Halkını Göz yaşlarına boğdu.

Hayatı boyunca hep bir melek gibi yaşayan,koca dünyada bir karıncayı dahi incitmeyen Fatma Annemizin yaşam öyküsü hiç kuşku yok ki bütün insanlara Örnek olması gerektiği kanısındayız.Ve de bizler de Fatma Annemizin o örnek yaşantısını konu alan yazımızı genç Kardeşlerimize Örnek olsun diye sitemizde paylaşacağız.

Merhum Fatma Annemiz 28 Eylül 2012 Cuma Günü öğle Namazına Müteakip Uzungöl Merkez Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının ardından Çamlık Mahallemizdeki Aile Kabristanlığında defnedilecektir.

 

İLETİŞİM:

0 536 340 62 79 Asım KOCAMAN -Oğlu

0 530 882 61 57 Mehmet Ali KOCAMAN

Yorumlar (1) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2754

 
Peltega hakka yürüdü Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

Uzungöl Merkez Hocalı Mahallemizin Din adamlarından ve Emekli İmamlarından Merhum Hacı Ahmet KARAGÖZ'ün Eşi,Mehmet,Mustafa,Şükrü ve Süleyman KARAGÖZ'ün anneleri Emine KARAGÖZ(Peltega) 27.09.2012 Tarihinde Hakkın Rahmetine kavuştu.

Uzungöl'ün yaşayan çınarlarından olan ve bir süredir KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastahanesinde tedavi görmekte olan Peltega Teyzemizin vefatı tüm Uzungöl'ü göz yaşlarına boğdu.

Peltega Teyzemiz Dün hayatını kaybeden Katip MANAP Amcamız ile birlikte 27.09.2012 Perşembe Günü İkindi Namazına müteakip Uzungöl Merkez Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının  Ardından MOnoyır Mezarlığında Defnedilecektir.

Merhum Peltega Teyzemize Allahtan rahmet kederli ailesine ve Tüm Uzungöl Halkına Baş Sağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

İLETİŞİM:

0 506 837 74 61 Mehmet KARAGÖZ-Oğlu

0 535 250 75 33 Mustafa KARAGÖZ-Oğlu

0 532 674 56 04 Süleyman KARAGÖZ-Oğlu

Yorumlar (1) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2662

 
Katip Amca (Katip Manap) Uzungöl'ü yasa boğdu Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

Uzungöl İnceli Mahallemizin sevilen İsimlerinden İsmail MANAP(Kasap)'ın babası Katip MENAP geçirdiği ani kalp krizi sonucunda hayatını kaybetti.

26.09.2012 Sabahı Rahatsızlanan Katip Amca Acil olarak Çaykara Dr Mehmet İlhan DURGUN Devlet Hastahanesine Kaldırıldı. Burada Kalp Krizi Geçirdiği anlaşılan Katip Amca yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Katip Amcamız 27.09.2012 Perşembe Günü İkindi Namazının ardından Uzungöl Merkez Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının ardından Monoyır Mezarlığında Defnedilecektir.

Merhum Katip Amcamıza Allah'tan Rahmet,kederli Ailesine,İnceli ve Uzungöl Halkımızaq Baş Sağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

İLETİŞİM:0 538 870 16 35   Oğlu İsmail MENAP

0 462 656 61 40    Ev

 

Yorumlar (1) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2760

 
UZUNGÖL SAİT AMCA'YA AĞLIYOR Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

İzmit Sait Amca'ya ağlıyor.İstanbul'da İkamet Eden ve bir süredir hastalık ile mücadele eden Kıymetli Büyüğümüz Hacı Sait EROĞLU yakalandığı Amansız hastalıktan kurtulamayarak İstanbuul'da vefat etti.

İzmit'te ikamet eden Mahmut EROĞLU'nun kardeşi,Cemal ve Yunus EROĞLU'nun babası,yine İzmit'te ikamet eden Mustafa ÖZTÜRK(Gande)'nin Amcası  Sait Amcamızın ani ölümü tüm Uzungöl'ü yasa boğdu.

Sait Amcamız 29.08.2012 Perşembe Günü İkindi Namazına Müteakip İzmit Tütünçiftlik Merkez Yalı Camiinde Kılınacak İkindi Namazının Ardından İzmitteki aile kabristanlığında defnedilecektir.

Yönetim Kurulumuz adına Merhum Sait Amcamıza Allah'tan rahmet,kederli ailesine ve tüm Uzungöl Halkına Baş Sağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

İLETİŞİM:0 542 823 24 90-Cemal EROĞLU-Oğlu

0 532 385 43 79-Yunus EROĞLU-Oğlu

0 532 612 97 31-Mahmut EROĞLU-Kardeşii

0 539 236 40 93-Mustafa ÖZTÜRK-Yeğeni

 

Bu yazıya ilk yorumu yazın | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2793

 
Mahmut Orhan (Ahmet Öztürk'ün torunu) Yazdır E-posta
Yazar Abdullah Düzgün   

Büyükköy'den Ahmet Öztürk'ün torunu Mahmut Orhan vefat etti. Cenaze namazı 09.04.2012 Pazartesi günü Öğle namazına müteakiben Bayburt Madenler Beldesi Yaylapınar Köyünde kılınıp defnedilecektir.

İrtibat: 0535 6599619

Yorumlar (1) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2220

 
BIR ACI HABERDE ALMANYADAN ( SABAN ÖZKAN´I DA KAYBETTIK Yazdır E-posta
Yazar murat Mebus AYGÜN   
SABAN ÖZKAN DA TIPKI AHMET ABISI GIBI HAYATA GÖZLERINI ALMANYADA KAPATTI (GOSGOR)1945-2012
 
 
       Almanya ya ilk gelenlerden olan Saban ÖZKAN uzun yillardan beri mücadele ettigi böbrek ve saglik sorunlarina yenik düserek 27.03.2012 tarihinde  hayata veda etti.  
 
       Saban ÖZKAN hayatinda iki evlilik yapip ilk evliliginden Yusuf, Mehmet ve yunus adinda 3 erkek cocugu oldu. ikinci evliliginden yani simdiki esindende Ahmet ve zinnet adinda 2 cocuk sahibi olan saban amcamiz almanyada son yapilan yogun tedavilere ragmen  hayata yenik düstü. Abisi Ahmet ÖZKAN la ayni kaderi tasiyan saban özkan  bundan 35 yil önce yine Almanyada abisini kaybetmisti.
 
       Cenaze namazi 29.03.2012 persembe günü övle namazina müteakip kilindiktan sonra monoyir mevkiindeki aile mezarligina defnedilecektir.
 
       Saban amcamiza Allahtan rahmet cocuklari ve ailesine, yakin akraba ve tüm uzungöl halkininda basi sagolsun diyoruz.mekanin cennet olsun.
 
Ogullari 
 
Mehmet ÖZKAN   (0049) 0172 197 7983 
 
Yusuf ÖZKAN      (0049) 0176 573 99845
 
Kardesi Kamil ÖZKAN    (009) 0462 656 6223
 
 

Yorumlar (1) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2828

 
UZUNGÖLDEN BIR ACI HABER DAHA Yazdır E-posta
Yazar murat Mebus AYGÜN   

 

 MEHMET EROGLU`YUDA KAYBETTIK

 

       Uzungöl Merkez Büyükköy Halkının yaşayan Çınarlarından Şöför Yaşar EROĞLU'nun babası,Öğretmen Abdullah EROĞLU'nun Büyük Babası,Uzungöl Turizmciler Derneği Başkanı Zeki SOYLU'nun kayınpederi Mehmet EROĞLU bir müddettir Mücadele ettiği hastalıktan kurtulamayarak 27.06.2011 tarihinde HAKKIN RAHMETİNE kavuşmuştur.
   Cenaze Namazı 27.06.2011 Pazartesi İkindi Namazına Müteakip Uzungöl Merkez Camiinde kılınıp Monoyır Mezarlığında defnedilecektir.
   Merhum Amcamıza Allah'tan rahmet,Kederli ailesine ve Tüm Uzungöl Halkına Baş Sağlığı Dileklerimizi iletiyoruz.
İLETİŞİM:0 532 570 97 19

 

Yorumlar (2) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2747

 
BİR ÇINARIMIZ DAHA DEVRİLDİ Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   
Uzungöl İsmail Amca'ya ağlıyor.Çamlık Mahalle Muhtarımız Ahmet KARACA'nın Babası,Çamlık Mahallemizin Sevilen Saygı Duyulan İsimlerinden ve de yaşayan çınarlarından Hacı İsmail KARACA 15.03.2011 Salı Günü Hakkın Rahmetine kavuşmuştur.

   İsmail Amcamız 16.03.2011 Çarşamba Günü Öğle Namazına Müeakip Uzungöl Merkez Camiinde Kılınan Cenaze namazının ardından Kastel'de aile kabristanlığında defnedilmiştir.Uzungöl ve Çevre Köylerden Halkımızın yoğun ilgi göserdiği  Cenaze Namazına Çaykara Kaymakamımız Sayın Cevdet ATAY, Çaykaramıza uzun yıllar hizme veren Eğitimci ve Siyaseçi Abimiz Sayın Mehmet ÇEVİK,aşkıran Belediye Başkanımız SAyın Refik ALBAYRAK ve Uzungöl Belediye Başkanımız Sayın Abdullah AYGÜN iştirak emişlerdir.

   İsmail Amcamıza Yüce Allah'tan Rahme Başta Sayın Muhtarımız olmak üzere tüm Çamlık ve Uzungöl Halkına Baş Sağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

   İLETİŞİM:0 535 928 59 79   Ahmet KARACA (Oğlu-Çamlık Mahalle Muharımız)

                EV: 0 462 656 61 78

Yorumlar (2) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2690

 
GÖZ YAŞLARIMIZ SEL OLDU Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

   Uzungöl Elmalı Mahallemizin çok nsevilen ve takir edilen isimlerindenşİstanbul'da ikame eden Cemal ve Recep MUTLU'nun babaları Marangoz Abimiz Lütfü (Saadetin) MUTLU yakalandığı amansız hasalıktan kurulamayarak 06.03.2011 tarihinde Hakkın Rahmetine kavuşmuştur.

   Sosyal Kişiliği,yardım severliği,şakacı yapısı ile hepimizin yüreğinde bambaşka bir yeri olan Sevgili Saadetin Abi'nin ani ölümü hepimizi göz yaşlarına boğdu.

   Saadetin Abi 07.03.2011 Pazartesi Günü Öğle Namazına Müeakip Elmalı Mahallemizde Kılınacak Cenaze Namazının ardından aile kabristanlığında defnedilecektir.

    Yönetim Kurulumuz olarak Merhum Saadetttin Abimize Allah'tan Rahmet,Kederli Ailesine ve tüm Elmalı Ve Uzungöl Halkına Baş SAğlığı Dileklerimizi ileiyoruz.

   İLETİŞİM:05332141534

Bu yazıya ilk yorumu yazın | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2709

 
UZUNGÖL FATMA ABLA'YA AĞLIYOR Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   
Uzungöl Gölbaşı Mahallemizin sevilen isimlerinden uzun yıllar Almanya'da ikamet eden Abdülaziz AKYÜZ'ün kızı,İstanbul da yaşayan Mühendis Necmettin AKYÜZ'ün ablası,Çaykara Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Murat AKYÜZ'ün Amcasının Kızı İşadamı Abimiz Sadullah AK'ın eşi Fatma AK Uzun yıllardır mücadele verdiği kanser hastalığına yenik düşerek 04.03.2011 Cuma Günü 49 yaşında aramızdan ayrıldı.

   Fatma Ablamız 05.03.2011 Cumartesi Günü İkindi  Namazına Müteakip Bursa Ovacık Merkez Camiinde Kılınacak Cenaze namazının ardından aynı yerde defnewdilecektir.

   Çok Genç yaşta aramızdan ayrılan Merhum Fatma Ablamıza Allah'tan rahmet,ailesi sevenleri ve tüm Uzungöl Halkına Baş Sağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

   İLETİŞİM: 0 542 424 67 89 Sadullah AK-Eşi

                    0 533 429 91 50 Necmettin AKYÜZ Kardeş

Yorumlar (1) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3036

 
ŞİŞE KARATAY (DİNİGA) Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

   Uzungöl Krenisli Mahallemizden olup İstanbul'da İkamet eden Hilmi KARATAY'ın annesi Şişe KARATAY(Diniga) 26.02.2011 Cumartesi Hakkın rahmetine kavuşmuştur.

   Şişe Teyzemiz  27.02.2011 Pazar Günü ikindi Namazına müteakip İstanbul Kağıthane Gürsel Mahallesi Hasbahçe Camiinde kılınacak İkndi namazının ardından aynı yerde defnedilecektir.

   Yönetim  Kurulumuz adına Merhum Teyzemize Allah'tan rahmet,kederli ailesine ve tüm Krenizli Halkına Baş Sağlığı Dileklerimizi iletiyoruz.

   İLETİŞİM:0 532 253 46 96  Hilmi KARATAY-Oğlu

Yorumlar (1) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2592

 
BİR ÇINARIMIZ DAHA DEVRİLDİ Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   
1965 Yılında Uzungöl'den Van Özalp Emek Köyüne İskan olarak giden Yaşayan Çınarlarımızdan Aziz İNCE  Hakkın Rahmetine kavuşmuştur.Filak Mahallemizizde NİŞAN'ın Abisi ve Yşar İNCE'nin Babası olan Aziz Amcamız 10.02.2011 tarihinde Hakkın Rahmetine kavuşmuştur.Aziz Amcamız 11.02.2011 Cuma Günü Öğle Namazına müteakip Kılınacak Cenaze namazının ardından Emek Köyü kabristanlığında defnedilecektir.

   Yönetim Kurulumuz adına Merhum Aziz Amcamıza Allah'tan Rahmet,kederli ailesine ve tüm Emek Köyü Halkına baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

     İLETİŞİM: 0 536 959 22 33

 

Yorumlar (1) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2479

 
EMİNE YEYZE'Yİ DE KAYBETTİK Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

Elmalı Mahallemiz bir çınarını daha kaybetti.Sosyal Yönü  ile Elmalı Mahallemizde herkes tarafından çok sevilen Merhum İsmail ŞAHİN Amcamızın Hanımı, İhsan,Ahmet,Cemal,İsmet ŞAHİN ve Uzungöl Belediye Zabıta Şefi Hüsnü ŞAHİN'in Anneleri Emine ŞAHİN 26/12/2010 tarihinde Hakkın Rahmetine Kavuşmuştur.

 

Emine Teyzemiz  Aynı Gün Öğle Namazına Müteakip Kılınan Ceneze Namazının ardından aile Kabristanlığında defnedilmiştir.

 

Emine Teyzemize Allah'tan Rahmet,Kederli Ailesine ve tüm Elmalı Halkına Baş Sağlığı Dileklerimizi iletiyoruz.

 

İLETİŞİM:Hüsnü ŞAHİN-Oğlu-0505 3725704

Yorumlar (1) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2468

 
ÇAYKARA MUHTARINA AĞLIYOR Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   
Yaylaönü Köyü Muhtarımız Abdürrahim ÖZTÜRK yakalandığı SİROZ hastalığına yenik düşerek aramızdan ayrıldı

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

   Çaykaramızın Yaylaönü Köyü Muhtarı Kıymetli Abimiz Abdurrahim ÖZTÜRK İstanbul'da yakalandığı SİROZ Hastalığına yenik düşerek aramızdan ayrıldı.

   BUndan daha bir ay öncesine kadar hiç bir şeyi yoktu Muhtarımızın.Trabzon'da katıldığı bir düğün sonrası rahatsızlanmıştı.Hastahaneye kaldırılmış ve SİROZ teşhisi konulmuştu.Daha iyi bir tedavi görebilmek için İstanbul'a giden Muhtarımız ne yazık ki yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak 10 Kasım 2010 tarihinde aramızdan ayrıldı.

   Ölüm tarihi ve Hastalık şeklinin Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ile aynı tarihe rastlaması garip bir tesadüf tabi ki.Ama bizler Çaykaralılar olarak 10 Kasım'da iki Hüzünü aynı anda yaşamış olduk.

   NUR İÇİNDE YAT SEVGİLİ MUHTARIM...ALLAH MEKANINI CENNET ETSİN...

Bu yazıya ilk yorumu yazın | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2547

 
NAZİME ÖZTÜRK Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

   Van İli Özalp İlçesi Dönerdere Köyünün yaşayan çınarlarından Merhum Hacı Salih ÖZTÜRK'ün hanımı,Yaşar ve Şaban ÖZTÜRK'ün anneleri,öğretmen Hilmi KANIK'ın kayınvalidesi Nazime ÖZTÜRK Hakkın rahmetine kavuşmuştur.

   Nazime Teyzemizin cenaze namazı 19 Ekim 2010 Salı günü Öğle namazına müteakip Dönerdere Camiinde kılınacak ve köy kabristanlığında defnedilecektir.

   Yönetim Kurulumuz adına Merhum Nazime Teyzemize Allah'tan rahmet Kederli ailesine Tüm Van ve Uzungöl'deki hemşerilerimize baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

   ALLAH MEKENINI CENNET EYLESİN...NUR İÇİNDE YATSIN...

 

İLETİŞİM:0 530 687 48 32 Yaşar ÖZTÜRK-Oğlu

              0 539 440 99 59   Şaban ÖZTÜRK-Oğlu

             0 532 664 34 26    Hilmi KANIK  -Damadı

 

Bu yazıya ilk yorumu yazın | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2514

 
UZUNGÖL YAŞAR FİDAN'A AĞLIYOR Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   
Van İli Özalp İlçesi Dönerdere Köyünde yaşayan hemşerilerimizden Yaşar FİDAN hayatını kaybetti.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

   Van'dan yine bir acı haberi paylaşmak zorunda kalıyoruz sizler ile ne yazık ki.Van İli Özalp İlçesi Dönerdere Köyümüzde İkamet eden 1956 Doğumlu 54 yaşındaki Şevket FİDAN'ın kardeşi Yaşar FİDAN geçirmiş olduğu ani bir kalp krizi sonucunda kaldırıldığı Van Yüzüncü Yıl Eğitim Ve Araştırma Hastahanesinde hayatını kaybetti.

   Yaşar Kardeşimiz  Yarın 27 Eylül 2010 Pazartesi ikindi namazına müteakip Dönerdere Köyünde kılınacak Cenaze namazının ardından Köy Kabristanlığında defnedilecektir.

   Yönetim Kurulumuz adına Yaşar Kardeşimize Allah'tan rahmet kederli ailesine ve tüm Uzungöl-Van'da yaşayan hemşerilerimize baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

   İLETİŞİM: 0 506 542 55 50 Şevket FİDAN-Kardeşi

Bu yazıya ilk yorumu yazın | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3965

 
Bülent (Hamit) ÇAKMAK Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

Uzungöl Köseli Köyümüzde ikamet eden ve hayatı boyunca Çaykara'mıza hizmet Sevdası ile çalışan Anavatan Partisi Çaykara Eski İlçe Başkanlarımızdan,Çaykaramızın göz bebeği Çaykaraspor'umuzun KUrucusu ve ilk Başkanı Kıymetyli Büyüğümüz Mehmet ÇAKMAK'ın oğlu Bülent ÇAKMAK Trabzon'da 5.kattaki evinin balkonundan aşağıya düşerek hayatını kaybetti.

   35 yaşında olan Trabzon'sda Müteahhitlik yapan ve Bir yıllık evli olan Bülent Kardeşimizin eşinin de 7 aylık hamile olduğu öğrenildi.

   Bülent Kardeşimizin Cenaze Namazı 16 Eylül 2010 Perşembe günü ikindinamazına müteakip Uzungöl Alçakköprü Camiinde kılınıp aile kabristanlığına defnedilecektir.

   Yönetim Kurulumuz adına Sevgili Mehmet Ammcamıza ve tüm Uzungöl Hallkına bu acılı gününde Baş Sağlığı ve Sabır dileklerimizi iletiyor Merhum Bülent Kardeşimize Mekanı cennet olsun Allah Rahmet eylesin diyoruz.

   İLETİŞİM:Mehmet ÇAKMAK:0 537 3631468

Yorumlar (2) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3147

 
Zahide DÜZGÜN Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

   Uzungöl Merkez Büyükköy'den ve Bayburt eski Esnaflarından Merhum İsmail DÜZGÜN'ün eşi,Mustafa ve Zinnet DİNÇER'in anneleri Öğretmen Dursun DİNÇER'in kayınvalidesi Zahide DÜZGÜN 13/09/2010 tarihinde Hakkın Rahmetine kavuşmuştur.

   Zahide Teyzemizin Cenaze Namazı 13.09.2010 Pazartesi Günü Öğle Namazına müteakip Uzungöl Merkez Camiinde kılınıp Aile Kabristanlığında defnedilecektir.

   Yönetim Kurulumuz adına Zahide Teyzemize Allah'tan Rahmet Kederli Ailesine ve tüm Uzungöl Halkına Baş Sağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

   İLETİŞİM:0 543 3363050

Yorumlar (1) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2604

 
SULEYMAN KAPLAN Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   
Uzungöl Elmalı Mahallemizden BUrsa İnegöl'de ikamet eden kıymetli Abimiz Mehmet KAPLAN(Süleyman-Muhammet) yakalandığı Akciğer Kanseri Hastalığına yenik düşerek 21.08.2010 tarihinde İnegöl'de vefat etmiştir.Mehmet Abi aynı zamanda radyomuzun çok sevilen isimnlerinden KAPLAN61 sevgili Mehmet Kardeşimizin babasıdır

 

   Süleyman Abi 22.08.2010 Pazar günü ikindi namazının ardından BUrsa İnegöl'de kılınacak cenaze namazının ardından şehir mezarlığında defnedilecektir.

   Hayatı hep pozitif yaşamaya çalışan,hayata hep gülen gözlerle bakmaya çalışan Süleyman Abi ne yazık ki yaklaşık iki yıldır mücadele ettiği kanser illetine yenik düştü.Yaklaşık 20 yıllık dostluğumuz hep bir abi kardeş ilişkisi içinde geçti.1991 yılında Elmalı Mahallesine Öğretmen olarak atandığımda mahallede herkes bize yardımcı olmaya çalıştılar.Ama Süleyman Abi ve Sülbihan Yenge bizlere evlerinin kapılarını açtı.Ve yıllarca hep öyle çalıştık Elmalı'da.Süleyman Abi'nin evi  adeta bizim ikinci evimiz gibiydi.

   Çocukları bizim elimizde büyüdü.Şimdi evlenme çağında kocaman delikanlılar Bekir ve Muhammet o yıllarda ilkokula yeni başlamıştı.Lütfiye sanırım 5.sınıftaydı biz gittiğimizde.Kızlar Esma ile Nuray ise küçüktü daha.

   Her şey 1997 yılına kadar gayet güzeldi Süleyman Abi için.Ancak 1997 yılında Sülbihan Yengem ne yazık ki bir kaza sonucu ağır yaralanmış hastahaneye kaldırılırken yolda hayatını kaybetmişti.Süleyman Abi eşini biz ise Ablamızı kaybetmiştik.Sonra yeniden evlendi Süleyman Abi.Mutlu bir evlilik yaptı.2000 yılında ben Uzungöl'e tain yaptırdım.Aynı yıllarda onlar da İnegöl'e taşındılar.

   Aradan yıllar geçti.Yaklaşık 9 yıl sonra geçen kışın Bursa İnegöl'de hastalığından dolayı ziyaret etme şansım oldu Süleyman Abi'yi.

   Kıymetli Dostlar...Sitede kişisel haberler ya da kişisel yazılar yazmamaya özen göstermeye çalışıyorum.Ama bu özel bir durum.Çünkü Süleyman Abi ve Sülbihan Yengem Benim hayatımın olmazsa olmaz bir parçası.

   Geç haber aldığım için bu gün gün son yolculuğunda yanında olmayı çok arzu ettiğim halde yetişemiyorum ne yazık ki.Allah mekanını cennet etsin.Rabbim seni ASHAP ve de NEBİ sıfatları ile karşılasın inşallah.

 

Yorumlar (1) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2963

 
UZUNGÖL BİR ÇINARINI DAHA KAYBETTİ Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

            RIFKI ABİ'Yİ  KAYBETTİK

     Uzungöl Merkez Hocalı Mahallemizden Almanya'da ikamet eden Kıymetli Abimiz Rıfkı YAZICI uzun dönemdir mücadele ettiği Kanser hastalığına yenik düşerek 21.02.2010 tarihinde Almanya'da vefat etmiştir.

   Ceneze namazı 23.02.2010 Salı Günü Öğle namazına meteakip Uzungöl Merkez Camiinde Kılınıp Kastel Mevkiindeki aile kabristanlığında defnedilecektir.

   Sosyal olaylarda ve Kültürel çalışmalarda bizlere hep öncü ve lider olan merhum Rıfkı Abimize Yönetim Kurulumuz adına Allah'tan rahmet,kederli ailesine ve tüm Uzungöl Halkına baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

Yorumlar (1) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2628

 
AHMET ABI YI KAYBETTİK Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

               UZUNGÖL AĞLIYOR

      Uzungöl Çamlık Mahallemizin Kıymetli Büyüklerinden Halit AYGÜN'ün oğlu ve Bizlerin Ahmet Amcası Sevgili Abimiz Ahmet AYGÜN geçirmiş olduğu hastalıktan kurtulamayarak 12.02.2010 tarihinde İstanbul'da vefat etmiştir.

   Ahmet Abimizin cenaze namazı 14.02.2010 tarihinde Uzungöl Merkez Camiinde kılınıp Çamlık Mahallemizdeki Aile Kabristanlığında defnedilecektir.

   Yönetim Kurulumuz adına Sevgili Ahmet Abimize Allah'tan Rahmet,Kederli ailesine,Çamlık  ve Uzungöl Halkına Baş Sağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

CANIM ABİM...ALLAH MEKANINI CENNET ETSİN 

İLETİŞİM:

0537 9654812 HALİT AYGÜN   BABASI

05324663074   HİLMİ AYGÜN KARDESI

      

 

Yorumlar (1) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2620

 
ALİ RIZA ABİ'Yİ KAYBETTİK Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

             UZUNGÖL'ÜN BAŞI SAĞ OLSUN

     Uzungöl yine bir kara haber ile sarsıldı.İzmit'te ikamet eden kıymetli büyüğümüz,Abimiz Sevgili Ali Rıza ÖZBEK  geçirmiş olduğu rahatsızlık sonucu 31/01/2010 tarihinde Hakkın Rahmetine kvuştu.

   Ali Rıza Abi 01/02/2010 tarihinde İzmit Körfez Ulucami'de   öğlen Namazına müteakip  kılınacak cenaze namazının ardından İzmitte defnedilecektir.

   Yönetim Kurulumuz adına Merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesine ve tüm Uzungöl Halkınna baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

İLETİŞİM:

0533 2175515

 

Yorumlar (1) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3009

 
AYŞE SAĞLAM Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

       AYŞE TEYZE'Yİ KAYBETTİK

   Uzungöl Kamelafç Mahallemizden Süleyman SAĞLAM'ın Annesi Ayşe SAĞLAM Hakkın Rahmetine Kavuşmuştur.Cenaze namazı 01.01.2010 Cuma Namazına Müteakip Kamelafç Camiinde kılınıp aile kabristanlığında defnedilecektir.

   Yönetim Kurulumuz adına Merhum Ayşe Teyzemize Allah'tan rahmet kederli ailesine,Kamelafç ve Tüm Uzungöl Halkına Baş Sağlığı dileklerimizi iletiyoruz

İLETİŞİM:

Süleyman SAĞLAM:0 533 4805982

                           EV :  0 462 6566422

Bu yazıya ilk yorumu yazın | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3314

 
TENZİLE TEYZE'Yİ DE KAYBETTİK Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

    BİR ÇINARIMIZ DAHA DEVRİLDİ

   Uzungöl Büyükköy'den Trabzon'da ikamet eden SAADET KÖMÜR sahibi İşadamı Abimiz Ali Hikmet ALİBEYOĞLU'nun annesi Tenzile Teyze 18/12/2009 Cuma günü hakkın rahmetine kavuşmuştur.Cenazesi 19/12/2009 Cumartesi Günü Öğlen namazına mütreakip Trabzon İskenderpaşa Camiinde kılınıp Şehir Mezarlığında defnedilecektir.

   Yönetim Kurulumuz adına merhumeye Allah'tan Rahmet,Başta Ali Hikmet Abimiz olmak üzere tüm Uzungöl Halkına Tenzile Teyzemizin Van,Uzungöl ve Trabzon'daki komşu ve akrabalarına baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz

   NUR İÇİNDE YAT TENZİLE TEYZE...ALLAH MEKANINI CENNET ETSİN.

 

İRTİBAT:Ali Hikmet ALİBEYOĞLU:0 532 315 64 85

Bu yazıya ilk yorumu yazın | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2798

 
Kafiye YAZICI (ERGIN) (28.11.2009) Yazdır E-posta
Yazar murat Mebus AYGÜN   

       Kastel mahallesinden Sakir YAZICI nin hanimi Alcakköprü mahallesinden (emin) kamil erginin kizi somada aniden yakalandigi bir enfeksiyon karsina dayanamayip hakkin rahmetine kavusmustur.

      Basta esi sakir yazici olmak üzere yakinlari ,akrabalarina  ve dostlarina bassagligi diler Allah sabirlar versin diyoruz.

Bu yazıya ilk yorumu yazın | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2432

 
HACI HAFIZ AHMET İNCE Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

              MEHDİ AMCAYI DA KAYBETTİK

   Uzungöl İnceli Mahallemizden Ve Uzungöl'ümüzün Kıymetli Hocalarından Hacı Hafız Ahmet İNCE (Mehdi) yakalanmıl olduğu amansız hastalıktan kurtulamayarak 04.11.2009 tarihinde HAKKIN RAHMETİNE Kavuşmuştur.

   Cenaze Namazı 05.11.2009 Perşembe Günü Öğle Namazına Müteakip Uzungöl Merkez Camiinde Kılınıp Monoyır Mevkiinde Defnedilecektir.

   Yönetim Kurulumuz Adına Kıymetli Hocamıza Allah'tan Rahmet,Kederli Ailesine ve tüm Uzungöl Halıkna Baş Sağlığı Dileklerimizi iletiyoruz.

İRT:0537 6003195

Bu yazıya ilk yorumu yazın | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2589

 
FADULA AYGÜN 26.10.2009 Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

   Uzungöl Kastel Mahallemizden İsmail AYGÜN(ZAMAN) ve Mehmet AYGÜN(FELAKET)'in teyzeleri Fadula AYGÜN Hakkın Rahmetine Kavuşmuştur.

  Cenaze Namazı 26.10.2009 Pazartesi Günü Öğle Namazına müteakip Uzungöl Merkez Camiinde Kılınıp aile kabristanlığında defnedilecektir.

   Yönetim Kurulumuz Adına Merhumeye Allah'tan Rahmet Kederli Ailesine ve Tüm Uzungöl Halkına Baş Sağlığı Dileklerimizi iletiyoruz

Bu yazıya ilk yorumu yazın | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2672

 
FATMA GENEL 25.09.2009 Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

                   FATMA TEYZE Yİ DE KAYBETTİK   

    Van İli Özalp İlçesi Dönerdere Köyünde İkamet Eden Kıymetli Büyüğümüz Merhum Abdurrahman GENEL'in eşi,Yukarı Dönerdere İlköğretim Okulu ve Yukarı Dönerdere Lisesi Müdürü Mehmet GENEL,Döneredere Köyü Camii İmamı Yaşar GENEL ve Dönerdere Kooperatifi Muhasibi Ahmet GENEL'in anneleri,Derneğimizin Uzungöl Haber Editörü Hilmi KANIK'ın halası Fatma GENEL 25.09.2009 tarihinde hakkın rahmetine kavuşmuştur.

   Cenazesi 26.09.2009 Cumartesi İkindi Namazına müteakip Dönerdere Köyünde kılınıp aile kabristanlığında derfnedilecektir.

    Yönetim Kurulumuz Adına merhuma Allah'tan rahmet,kederli ailesine,Van'daki hemşerilerimize ve tüm Uzungöl Halkına Baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

 

İLETİŞİM:

    Mehmet GENEL-Oğlu:0 532 2410782

    Yaşar GENEL-Oğlu-0 530 3258061

   Ahmet GENEL- 0 534 8938232

 

Yorumlar (2) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3017

 
FADULA GENEL 18.09.2009 Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

           BİR ÇINARIMIZ DAHA DEVRİLDİ

   Uzungöl İnceli Mahallemizin Kıymetli Büyüklerinden Merhum Hacı Mustafa GENEL'in eşi Fadula GENEL 17.09.2009 tarihinde hakkın rahmetine kavuşmuştur.Cenaze Namazı 18.09.2009 Cuma Namazına Müteakip Uzungöl Merkez Camiinde kılınıp Monoyır mevkiinde defnedilecektir

   Yönetim Kurulumuz adına Fadula Teyzemize Allah'tan rahmet kederli ailesine baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

 

İLETİŞİM:

   Dr.Mustafa GENEL-Oğlu-0 532 4256833

       Mehmet GENEL-Oğlu-0 532 4057867

Yorumlar (2) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3396

 
NESRULLAH KARACA(MELESOĞLU) 26.08.2009 Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

                  NESRULLAH ABİ Yİ DE KAYBETTİK

    Uzungöl Çamlık Kastel Mahallemizden Almanya'da ikamet eden ve Fahri olarak Almanya'daki Kültür Elçiliğimizi yürütmekte olan kıymetli Abimiz Nesrullah KARACA'yı ne yazık ki kaybettik.Bir süre önce İskenderun'da Trafik kazası geçiren ve Adana'da Özel Acıbadem Hastahanesinde yaşam savaşı vermekte olan Nesrullah Abi ne yazık ki daha fazla direnemedi ve yaşam savaşını kaybetti.

   Cenaze namazı 26.08.2009 Çarşamba günü Öğle Namazına müteakip Uzungöl Merkez Camiinde kılınıp Aile kabristanlığında defnedilecektir.

   Yönetim Kurulumuz adına Merhuma Allah'tan Rahmet,Kederli ailesine ve tüm Uzungöl Halkına baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

İLETİŞİM:

    Aldülmecit KARACA-Amcaoğlu: 0 532 6976933

   Mehmet AYGÜN-Felaket(Damadı): 0 505 580 61 24  

Yorumlar (7) | Favori olarak ekle (1) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3636

 
HACI MUSTAFA ÖZKAN (ŞEYRANLI) 12.08.2009 Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

   Uzungölümüzün yaşayan çınarlarından Büyükköy'den Eyüp ÖZKAN'ın babası Hacı Mustafa ÖZKAN  11.08.2009 tarihinde Hakkın Rahmetine kavuşmuştur.

   Cenaze Namazı 12.08.2009 Çarşamba Günü İkindi Namazına Müteakip Uzungöl Merkez Camiinde Kılınıp Monoyır Mevkiinde defnedilecektir.

   Yönetim Kurulumuz adına Hacı Mustafa Amcamıza Allah'tan Rahmet,kederli ailesine ve tüm Uzungöl Halkına baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

İLETİŞİM:

              Mehmet ÖZKAN:0 533 835 5151

             Eyüp ÖZKAN:    0 532 397 0980

             EV:0 462 656 62 84

Yorumlar (1) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2665

 
İBRAHİM AYGÜN(ZAMAN) Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

   İBRAHİM AMCAYI KAYBETTİK

   Uzungöl Çamlık Kastel Mahallemizin Büyüklerinden Kıymetli Abimiz İbrahim AYGÜN (ZAMAN) 10.08.2009 Tarihinde Hakkın Rahmetine Kavuşmuştur.

   Cenaze Namazı 11.08.2009 Salı Günü Öğle Namazına Müteakip Uzungöl Merkez Camiinde KIlınıp Aile Kabristanlığında defnedilecektir

   Yönetim Kurulumuz Adına Merhuma Allah'tan Rahmet,kederli ailesine ve tüm Uzungöl Halkına Baş Sağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

İLETİŞİM:

                EV:0 462 6566467

                Abdullah AYGÜN-Oğlu:0 536 6353185                

Yorumlar (1) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2705

 
HİLMİ DURAN'I (DEVRENOĞLU) KAYBETTİK Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

   Uzungöl Filak Mahallemizden Mehmet  DURAN'ın oğlu Kıymetli Abimiz Hilmi DURAN (DEVRENOĞLU)geçirmiş olduğu ani bir kalp krizi sonucu 02.08.2009 tarihinde Hakkın Rahmetine Kavuşmuştur.

    Cenaze Namazı 03.09.2009 Pazartesi kılınacaktır

   Yönetim Kurulumuz adına Hilmi Abimize Allah'tan Rahmet Kederli ailesine ve tüm Uzungöl Halkına baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

   İLETİŞİM: Mustafa DURAN-0546 2151098    

Yorumlar (4) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2582

 
H. MUHAMMED ÖZTÜRK 17-07-2009 Yazdır E-posta
Yazar Mustafa ÖZTÜRK   
"İNNA LİLLAHİ VE İNNA İLEYHİ RACİ'UN" Almanya hocasını kaybetti....  Almanyada İkamet Eden H.MUHAMMET ÖZTÜRK (PUŞUROĞLU)  Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Mensubu olduğum PUŞUROĞLU ailemizin  büyüğü değerli Amcamı kaybetmenin üzüntüsü içerisindeyiz. Yıllardır Avrupa’da yaşayan gurbetçilerimizin irşatçısı, o tatlı dilli insanı maalesef kaybettik. O yok artık. Fakat geride bıraktığı eserleriyle, yetiştirdiği binlerce öğrencisiyle Avrupa’da yaşamaya devam edeceği kanaatindeyim. Bir Avrupa seyahatimde şahit olduğum olaylar beni kendisine hayran bırakmıştı. O yalnız Müslüman Türk Aleminin değil, Bölgesinde yaşayan Gayri Müslimlerin sevilen ÖZTÜRK hocasıydı. Değerli dostlar amcam hakkında  anlatacağım o kadar şey varkiiii.... hangisini anlatacağımı bilemiyorum. Adem elmasımın  düğümlendi..., ağlamak istiyorum... velhasıl sülalemizin bu değerli insanını 21 Temmuz sabahı Almanya dan gelecek olan naşı Aynı gün Akrabalarımızın çoğunluğunun bulunduğu İstanbul Pendik Kaynarca Merkez Camiinde Öğlen Namazına müteakip cenaze namazı kılındıktan sonra Pendik Dolayoba Şehir Kabristanında defnedilecektir. Merhum H. Muhammet ÖZTÜRK Amcama Cenab-ı Allahtan rahmet, geride kalan Puşuroğlu sülalesine  ve tüm sevenlerine sabr-ı cemil niyaz ediyorum. Cenab-ı Hak taksiratını affetsin. Kabri nur makamı cennet olsun inşaallah. 'Allah, bu değerli hocamızın gittiği yeri, terk ettiği yerden daha hayırlı kılmasını niyaz ediyorum.
Tekrar Başımız sağolsun...  
Taziye için büyüklerimiz;Ahmet ÖZTÜRK 0532 5179278Yakup ÖZTÜRK 0538 6144072Abdullah ÖZTÜRK 0536 6255561Hilmi ÖZTÜRK  0535 3794426Salih ÖZTÜRK 05322979349

Yorumlar (2) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2731

 
SALİH ÖZEL'İ KAYBETTİK 03.07.2009 Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

                        SALİH ABİMİZİ KAYBETTİK 

     Uzungöl Filak Mahallemizden İzmit'te ikamet eden Kıymetli Abimiz Salih ÖZEL yakalanmış olduğu Akciğer Kanserine yenik düşerek 03.07.2009  tarihinde aramızdan ayrılmıştır.

   Cenaze namazı 04.07.2009 Cumartesi Günü İkindi Namazına müteakip İzmit Tütünçiftlik İGSAŞ Camiinde kılınıp Şehir Kabristanlığında defnedilecektir.

   Yönetim Kurulumuz adına Salih Abimize Allah'tan rahmet,kederli ailesine ve tüm Uzungöl Halkına baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

ALLAH MEKANINI CENNET ETSİN

İLETİŞİM:

                      İsmail ÖZEL-Babası:0 536 3377345

                      Şeref ÖZEL-Kardeşi:0 532 7083015

                      Mustafa ÖZEL-Kardeşi:0 536 6377167

Yorumlar (5) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3017

 
FADULA AYGÜN 30.06.2009 Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

                         FADULA TEYZEMİZİ KAYBETTİK

   Uzungöl Çamlık Mahallemizden Merhum Tayyar Oğlu Ali Bey'in Hanımı,Ankara'da ikamet etmekte olan İşadamı Ağabeyimiz Mehmet AYGÜN'ün anneleri Fadula AYGÜN 30.06.2009 tarihinde HAKIN RAHMETİNE kavuşmuştur.

   Cenaze namazı 01.07.2009 Perşembe günü İkindi Namazına müteakip Uzungöl Merkez camiinde kılınıp aile kabristanlığında defnedilecektir.

   Yönetim Kurulumuz adına Merhumeye Allah tan rahmet,kederli ailesine ve tüm  Uzungöl halkına baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz.ALLAH MEKANINI CENNET ETSİN.

      İLETİŞİM:

    Mehmet AYGÜN: 0 532 3663412

Yorumlar (4) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2789

 
AZİZE KAYA 14.06.2009 Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

   Uzungöl Merkez Hocalı Mahhallemizden ve Uzungölümüzün eski  Esnaflarından Abdullah KAYA(Abdi KAYA)'nın eşi,Seyfullah KAYA'nın annesi Azize KAYA 13.06.2009 tarihinde vefat etmiştir.Cenaze Namazı 14.06.2009 tarihinde Uzungöl Merkez Camiinde kılınıp Monoyoır Mevkiinde defnedilecektir.

   Yönetim Kurulumuz adına mermumeye Allah tan rahmet,kederli ailesine ve tüm Uzungöl Halkına Baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

   İLETİŞİM:

   Seyfullah KAYA-Oğlu:0 533 3438410

   Abdülkadir KAYA:   0 505 526 74 29                        

Yorumlar (4) | Favori olarak ekle (1) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2899

 
Ismail KESKIN- 1931-2009 Yazdır E-posta
Yazar murat Mebus AYGÜN   

       Uzungöl Alcakköprü mahallesi krenisli sakinlerinde degerli amcamiz ismail keskin acil olarak kaldirildigi hastahanede 13.06.2009 tarihinde vefat etmistir. Yakinlarina bassagligi diler kendisine allahtan rahmet diliyoruz.

 

 

irtibat telefonu: 0462 6566171

Yorumlar (1) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2576

 
MEHMET ZEYREK 10.06.2009 Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

        MEHMET ZEYREK İ KAYBETTİK

    Filak Mahallemiz ile  Uzungöl ve ZEYREK ailesi bir acı daha yaşıyor.Uzungölümüze çok kıymetli hiizmetler sunmuş olan kıymetli büyüğümüz Merhum Hacı Salih ZEYREK in oğlu,Merhum Recep ZEYREK ve Uzungöl de ikamet eden Necati ZEYREK in Abisi Van Özalp Dönerdere'de ikamet eden Mehmet ZEYREK yakalanmış olduğu Akciğer Kanserine yenik düşerek 10/06/2009 tarihinde Van'da vefat etmiştir.

   Cenaze namazı 11/06/2009 Perşembe günü öğle namazına müteakip Uzungöl Merkez camiinde kılınıp aile kabristanlığında defnedilecektir

  Yönetim kurulumuz adına Merhuma Allah tan rahmet kederli ailesine ve tüm Uzungöl Halkına baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

   İLETİŞİM:

   Necati ZEYREK:0535 9256513

Yorumlar (3) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2975

 
FATMA EROĞLU Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

    Uzungöl Büyükköy Mahallemizden Mehmet EROĞLU'nun eşi Yaşar EROĞLU'nun annesi Fatma EROĞLU yakalanmış olduğu amansız hastalıktan kurtulamayarak 04/06/2009 tarihinde vefat etmiştir.

   Cenaze namazı 05/06/2009 Cuma Namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından monoyır mevkiinde toprağa verilecektir.

   Yönetim kurulumuz adına merhuma Allah'tan rahmet,kederli ailesine ve yakınlarına baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

   TEL:Yaşar EROĞLU-Oğlu:05325709719

Yorumlar (2) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3658

 
HALİM KAYA 19-05-2009 Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

ŞEKERSU 50 YILLIK MUHTARINI KAYBETTİ

   Uzungöl ağlıyor.1963 yılından beri Şekersu Köyümüzün Muhtarlığını aralıksız olarak yürütmekte olan Kıymetli Büyüğümüz Halim KAYA uzun süredir mücadele etmekte olduğu Bronşit ve Beyin Felci hastalıklarına yenik düşerek 19 Mayıs 2009 tarihinde vefat etmiştir.

   Cenaze namazı 20.05.2009 Çarşamba günü öğle namazına müteakip Uzungöl Merkez Camiinde kılınıp Monoyır mevkiinde defnedilecektir.

    Şekersu Köyümüze vermiş olduğu hizmetlerden dolayı Halim Amcamıza minnet duygularımızı iletiyoruz.Yönetim Kurulumuz adına Allahtan rahmet diliyor kederli Ailesine ve Uzungöl-Şekersu Halkına baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz. 

İRTİBAT:Abdülkadir KAYA Oğlu-

Ev:0 462 6566264

GSM:05055267429

Yorumlar (6) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2819

 
AZİZE MANAVOĞLU 08-05-2009 Yazdır E-posta
Yazar Mustafa ÖZTÜRK   
Hayri  MANAVOĞLUNUN annesi AZİZE hanım (muharremiga)  Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 08/05/2009  (Cuma günü) Cuma namazına müteakip Uzungöl merkez camiinden kaldırılacaktır. İrtibat için oğlu Hayri Manavoğlu : 05069134861
Yönetim kurulumuz merhuma yüce Allahtan rahmet geride kalan kederli ailesine sabır dileriz.

Yorumlar (5) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2457

 
HACI FATMA İNCİ Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

HACI FATMA TEYZEMİZİ KAYBETTİK

   Van Özalp Dönerdere de İkamet etmekte olan Mustafa İNCİ ve Uzungöl de ikamet etmekte olan şöför Yaşar İNCİ nin anneleri Hacı Fatma İNCİ 22.03.2009 tarihinde Van da vefat etmiştir.

   Cenaze namazı 23.03.2009 Pazartesi öğle namazına müteakip Uzungöl Merkez Camiinde kılınıp aile kabristanlığında defnedilecektir.

   Yönetim Kurulumuz adına Fatma teyzemize Cenabı Allah tan rahmet kederli ailesine ve tüm Uzungöl Halkına baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz.Allah mekanını cennet etsin

 

İRTİBAT TEL:0 462 6566571

                     Yaşar İNCİ GSM:0505 7912401

 

Yorumlar (6) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3115

 
Emine KUTBAY (Feneriga) 18.03.2009 Yazdır E-posta
Yazar murat Mebus AYGÜN   
         Uzungöl sakinlerinden bursada ikamet eden emine kutbay 18 mart 2009 tarihinde vefat etti.Cenazesi ayni gün ikindi namazina kilindi kendisine Allahtan (C.C.) rahmet yakinlari ve akrabalarina sabirlar dileriz.

Yorumlar (4) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2822

 
Emine KUTBAY (Feneriga) 18.03.2009 Yazdır E-posta
Yazar murat Mebus AYGÜN   
         Uzungöl sakinlerinden bursada ikamet eden emine kutbay 18 mart 2009 tarihinde vefat etti.Cenazesi ayni gün ikindi namazina kilindi kendisine Allahtan (C.C.) rahmet yakinlari ve akrabalarina sabirlar dileriz.

Bu yazıya ilk yorumu yazın | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2203

 
AZİZE İREN 15-03-2009 Yazdır E-posta
Yazar Mustafa ÖZTÜRK   

Uzungölden Ahmet İREN'in hanımı AZİZE İREN (gosgoriga) hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 16/03/2009 tarihinde Uzungöl  merkez camiinden öğlen namazına müteakip  kaldırılacaktır.
Başsağlığı için irtibat telefonları:0533 7427262
Yönetim kurulumuz merhumeye yüce Allahtan rahmet geride kalan kederli ailesine sabır dileriz.

Yorumlar (7) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2780

 
SALİH MANAVOĞLU 23-02-2009 Yazdır E-posta
Yazar Mustafa ÖZTÜRK   
Uzungölde  ikamet eden Salih MANAVOĞLU  Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 24/02/2009  (salı gün) Öğlen namazına müteakip Uzungöl merkez camiinden kaldırılacaktır. İrtibat için oğlu Hayri Manavoğlu : 05069134861
Yönetim kurulumuz merhuma yüce Allahtan rahmet geride kalan kederli ailesine sabır dileriz.

Yorumlar (6) | Favori olarak ekle (1) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2959

 
HACI MEHMET ŞAHİN'İ KAYBETTİK Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

Elmalı Mahallemizin sevilen insanlarından Kıymetli büyüğümüz Hacı Mehmet ŞAHİN(Guri) yakalanmış olduğu amansız hastalıktan kurtulamayarak hakkın rahmetine kavuşmuştur.

   Cenazesi 22.09.2009 Pazar günü Öğle namazına müteakiben İstanbul Habipler'de Kılınıp aynı yerde defnedilecektir.

   Yönetim Kurulumuz adına merhuma Allah tan rahmet kedereli ailesine ve tüm Elmalı halkına baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz. 

Yorumlar (5) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2749

 
AHMET KAYA 06-02-2009 Yazdır E-posta
Yazar Mustafa ÖZTÜRK   
Bursa Ovaakça beldesinde ikamet eden Ahmet KAYA Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 06/02/2009 aynı yerde Cuma namazına müteakip defnedilecektir.
İrtibat için oğlu İsmail Kaya :05356653882
Yönetim kurulumuz merhuma yüce Allahtan rahmet geride kalan kederli ailesine sabır dileriz.

Yorumlar (3) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2605

 
MUSTAFA KURT 01-02-2009 Yazdır E-posta
Yazar Mustafa ÖZTÜRK   

Aslen Taşkıranlı olup, Kıbrıs Magosa Gelincik Köyünde ikamet eden Mustafa KURT  hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 01/02/2009 tarihinde Magosa Gelincik köyü camiinde Öğlen namazına müteakip kaldırılacaktır.
irtibatve başsağlığı için telefon no:05338522753

Yönetim kurulumuz merhuma yüce Allahtan rahmet geride kalan kederli ailesine sabır dileriz.

Yorumlar (1) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2534

 
ŞAZENE FİDAN 30-01-2009 Yazdır E-posta
Yazar Mustafa ÖZTÜRK   

Uzungöl flak mahallesinden Yakup ve Salih FİDANIN  anneleri Şazene hanım   hakkın rahmetine kavuşmuştur. cenazesi 31/01/2009 tarihinde Uzungöl  merkez camiinden öğlen namazına müteakip  kaldırılacaktır.
Başsağlığı için irtibat telefonları:05324531754 - 05378232055
Yönetim kurulumuz merhumeye yüce Allahtan rahmet geride kalan kederli ailesine sabır dileriz.

Yorumlar (3) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2477

 
HACI AYŞE ALBAYRAK 24-12-2008 Yazdır E-posta
Yazar Mustafa ÖZTÜRK   

Bursada İnegölde  ikamet eden Recep ve İsmail ALBAYRAK ın anneleri Ayşe ALBAYRAK (hasaniga)  hakkın rahmetine kavuşmuştur. cenazesi 24/12/2008 tarihinde  İnegöl ilçesi Alanyurt merkez camiinden İkindi namazına müteakip  kaldırılacaktır.
Başsağlığı için irtibat telefonu:02247190835
Yönetim kurulumuz merhumeye yüce Allahtan rahmet geride kalan kederli ailesine sabır dileriz.

Yorumlar (1) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2580

 
BAHRİ ZENGİN 24-12-2008 Yazdır E-posta
Yazar Mustafa ÖZTÜRK   

Bursada ikamet eden Şaban ZENGİN nin babası BAHRİ ZENGİN (zuzoğlu) hakkın rahmetine kavuşmuştur. cenazesi 24/12/2008 tarihinde Bursa Dikkaldırım mihraplı camiinden kaldırılacaktır.
Başsağlığı için irtibat telefonu:05322938310
Yönetim kurulumuz merhuma yüce Allahtan rahmet geride kalan kederli ailesine sabır dileriz.

Yorumlar (2) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2544

 
H.BEHZAT ALİBEYOĞLU 24-12-2008 Yazdır E-posta
Yazar Mustafa ÖZTÜRK   

Uzungol Belediye Başkanımız  Sayın Mehmet Nuri ALİBEYOĞLU nun babası Hacı BEHZAT ALİBEYOĞLU Hakkın rahmetine kavuşmuştur. cenazesi 24.12.2008 Çarşamba günü, İkindi namazına müteakip Uzungöl merkez camiinden defnedilecektir.
İrt:05053725710
Yönetim Kurulumuz Merhuma Cenabı Allahtan rahmet geride kalanlara sabır diliyoruz. 

Yorumlar (11) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2838

 
EMİNE SAĞLAM Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

   UZUNGÖL ALÇAKKÖPRÜ(KAMELAFÇ) MAHALLEMİZDEN ŞÖFÖR MEHMET SAĞLAM IN ANNESİ EMİNE SAĞLAM HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR.CENAZE NAMAZI 02/12/2008  SALI  GÜNÜ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KAMELAFÇ MAHALLESİNDE KILINIP AİLE KABRİSTANLIĞINDA DEFNEDİLECEKTİR.

    YÖNETİM KURULUMUZ ADINA MERHUMA ALLAH TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLEKLERİMİZİ İLETİRİZ.

İLETİŞİM:

MEHMET SAĞLAM:05365625448

Yorumlar (1) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3693

 
İSMAİL DÜZGÜN 30-11-2008 Yazdır E-posta
Yazar Mustafa ÖZTÜRK   

Bursa İnegöl'den Hacı Katip (Ahmet) Düzgün'ün abisi  İSMAİL DÜZGÜN (DEVOĞLU) hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 01.12.2008 Pazartesi günü İNEGÖL Erenler camiinden Öğlen namazına müteakip defnedilecektir.

İrt: 0533 3304647

Merhuma yüce mevladan Rahmet, geride kalan kederli  ailesine sabır diliyoruz.
UZUNGÖL DERNEĞİ YÖNETİM KURULU

Yorumlar (2) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2724

 
ELİF İNAN Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

                                  KÜÇÜK ELİF'İ KAYBETTİK

   UZUNGÖL GÖLBAŞI MAHALLEMİZDEN ALMANYA'DA İKAMET EDEN DURSUN İNAN'IN 11 YAŞINDAKİ KIZI ELİF UZUN ZAMANDIR MÜCADELE ETTİĞİ HASTALIĞA YENİK DÜŞEREK ARAMIZDAN AYRILDI.CENAZE NAMAZI 26/11/2008 TARİHİNDE UZUNGÖL MERKEZ CAMİİNDE KILINACAK VE AİLE KABRİSTANLIĞINDA DEFNEDİLECEKTİR

   YÖNETİM KURULUMUZ ADINA KÜÇÜK ELİF'İMİZE ALLAH'TAN RAHMET,KEDERLİ AİLESİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLEKLERİMİZİ İLETİYORUZ.ALLAH BİZLERİ GÜNAHSIZ YAVRUMUZUN ŞEFAATİNE NAİL ETSİN

 

İRTİBAT:

HAYRULLAH İLHAN (DAYISI):0537 6633256

Bu yazıya ilk yorumu yazın | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3253

 
HAVA KOCAMAN 22-11-2008 Yazdır E-posta
Yazar Mustafa ÖZTÜRK   

İstanbuldan Mustafa Kocamanın eşi Hava Kocaman hakkın rahmetine kavuşmuştur.Cenazesi 23.11.2008 tarihinde (Pazar) Uzungöl merkez cami'nden ikindi namazına mütakip defnedilecektir.Merhumeye Allahtan rahmet geride kalan kederli ailesini Allahtan sabır dileriz.Allah rahmet eylesin

 İrt. 0532 453 0852 ( Mustafa Kocaman)

Yönetim Kurulu 

Yorumlar (7) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2712

 
Hacı MECİT SOYLU 07-11-2008 Yazdır E-posta
Yazar Abdullah Düzgün   

Samsun'da TEDAŞ Müd.Aziz SOYLU'nun babası, Uzungöl Gölbaşi Mahallesi sakinlerinden H.MECİT  SOYLU 07-11-2008 günü Magosa Devlet hastahanesinde vefat etmiştir Cenazesi 09-11-2008 günü öğlen namazına müteakip Magosa/ gelincik köyünde defnedilecektir.

Yorumlar (5) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2914

 
MUSTAFA KOCAMAN 28-10-2008 Yazdır E-posta
Yazar Mustafa ÖZTÜRK   

Mersinde ikamet eden Hemşerimiz MUSTAFA KOCAMAN  Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 29.10.2008 tarihinde Mersinde defnedilmiştir. Kendisine Yüce mevladan rahmet Geride kalan ailesine başsağlığı dileklerimizi iletiriz.

Başsağlığı dilekleri için irtibat telefonu:05333450683

Uzungöl derneği yönetim kurulu

Yorumlar (2) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2721

 
CELAL GÖZ'Ü KAYBETTİK Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

 

   UZUNGÖL HOCALI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN YALOVA'DA İKAMET ETMEKTE OLAN KIYMETLİ KARDEŞİMİZ CELAL GÖZ YAKALANMIŞ OLDUĞU AMANSIZ HASTALIKTAN KURTULAMAYARAK 18/09/2008 TARİHİNDE HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR.

   CENAZE NAMAZI 19/09/2008 TARİHİNDE İKİNDİ  NAMAZINA MÜTEAKİP UZUNGÖL MERKEZ CAMİİNDE KILINACAK VE GABLANOZ MAHALLESİNDE  DEFNEDİLECEKTİR

   YÖNETİM KURULUMUZ ADINA MERHUMA ALLAH'TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLEKLERİMİZİ İLETİRİZ

İLETİŞİM: 

AZİZ GÖZ:0537 9629163

ALAY GÖZ:0534 6490446

SITKI GÖZ:0535 7986513

Yorumlar (9) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2565

 
HALİME TAHAN 25-08-2008 Yazdır E-posta
Yazar Mustafa ÖZTÜRK   

Uzungöl Derneğimizin İstanbul şubesi Eski başkanlarından Sayın Hamit TAHAN'nın Annesi HALİME TAHAN İstanbulda Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi Uzungöl Flak mahallesi Mezarlığına 26.08.2008 tarihinde defnedilecektir. Merhumeye Yüce  Mevladan Rahmet,Tüm TAHAN ailesine başsağlığı dileklerimizi iletiriz. Başsağlığı için İrtibat telefon no:0532 231 22 96

Yorumlar (2) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2955

 
AKİF KOCAMAN 12-08-2008 Yazdır E-posta
Yazar Mustafa ÖZTÜRK   

Bayburt Eski Milletvekillerimizden AKİF KOCAMAN Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi Bayburta defnedilmiştir. Kendisine Yüce mevladan Rahmet geride kalan ailesine başsağlığı dileklerimizi iletir ve siz hemşerilerimizin merhum yakınlarına  Başsağlı dilekleriniz için 05353080163 nolu telefonu kullanabilirsiniz.

Yorumlar (2) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2609

 
Emriye KARATAY 1952 / 11.07.2008 Yazdır E-posta
Yazar murat Mebus AYGÜN   

Uzungöl Krenişli mahallesinde İsmail Karatay'ın hanımı Emriye Karatay evinin bahçesinde geçirmiş olduğu kaza sonucu beyin kanaması sonucu hayatını kaybetmiştir. Cenazesi 12.07.2008 tarihinde Krenişli mezarlığında defnedilmiştir. Yakınlarına Allah'tan sabır, kendisine rahmet dileriz.

İrtibat tlf : 04626566435

Yorumlar (3) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2720

 
SEYFETTİN KAPLAN 25-06-2008 Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

Elmalı Mahallamizden Seyfettin KAPLAN (Koşkodo'nun oğlu) bir süredir mücadele ettiği Beyin tümörü nedeniyle hastalığına yenik düşerek 25.06.2008 tarihinde vefat etmiştir. Cenazesi 26.06.2008 tarihinde Elmalı Mahallesinde kılınacak öğle namazının ardından aile kabristanlığında toprağa verilecektir. 

Yorumlar (1) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 6341

 
RECEP ZEYREK 04-06-2008 Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

Uzungöl Esnafların'dan Rahmetli H.Salih Zeyrek'in Oğlu, Recep Zeyrek ,yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak 04.06.2008 tarihinde vefat etmiştir. Cenazesi 05.06.2008 tarihinde Uzungöl Merkez Cami'sinde kaldırılıp aile kabristanlığında defnedilecektir.

 İLETİŞİM:

 Necati ZEYREK 0535-925 65 13

Ali Rıza EROĞLU 0532-356 45 95

Bu yazıya ilk yorumu yazın | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2468

 
FATMA AYGÜN(GOFİGA) Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

                               BİR ÇINARMIZ DAHA DEVRİLDİ

   Uzungöl Merkez Büyük Köy Mahallesinden yaşayan tarihlerimizden Almanya'da ikamet eden Hamit AYGÜN'ün annesi,Aygün Motel Sahibi Abdullah AYGÜN'ün babaannesi 110 yaşındaki Fatma AYGÜN(Gofiga) 20/05/2008 tarihinde Hakkın rahmetine kavuşmuştur.

   Cenazesi 21/05/2008 Çarşamba günü Öğle namazına müteakip merkez camiinde kılınacak namazın ardından Monoyır mevkiinde defnedilecektir.

   Yönetim Kurulumuz adına , Merhumeye Allah'tan rahmet,kederli ailesine baş sağlığı dileklerimizi iletiriz.

İLETİŞİM:0.462.65666020

Abdullah AYGÜN:0532-5248199

Yorumlar (6) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 4196

 
Hüsnü ÇAKIR 28-04-2008 Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

         HÜSNÜ ÇAKIR

    Bursa İnegöl de ikamet eden değerli abimiz Hüsnü ÇAKIR yakalanmış olduğu amansız hastalıktan kurtulamayarak 28/04/2008 tarihinde vefat etmiştir.Cenazesi 29/04/2008 SAlı Günü İnegöl de kılınacak namazın ardından şehir mezarlığında defnedilecektir.

    Yönetim Kurulumuz adına merhuma Allah tan rahmet,kederli ailesine baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

Yorumlar (8) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2924

 
TENZİLE GÖZ 22-04-2008 Yazdır E-posta
Yazar Mustafa ÖZTÜRK   

Uzungöl İnceli mahallesinden Almanyada ikamet eden Ahmet Göz'ün (GUSBİ)hanımı Tenzile GÖZ hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 23.04.2008 tarihinde Uzungöl merkez  camisinden Öğlen namazına müteakip İnceli mahallesindeki aile kabristanına defnedilecektir.

İletişim bilgisi: 0462 6566059-6140

Yorumlar (6) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3603

 
FADULA UYANIK 06-04-2008 Yazdır E-posta
Yazar Abdullah Düzgün   

İstanbul Kaynarca'dan Dursun Uyanık'ın (Gusura) hanımı FADULA UYANIK hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 06.04.2008 tarihinde Kaynarca Çamlı Çeşme camisinden ikindi namazına müteakip defnedilecektir.

İletişim bilgisi: 05326241176

Yorumlar (3) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2736

 
MAHİR İNCİ 15.03.2008 Yazdır E-posta
Yazar Abdullah Düzgün   

İstanbul'dan Mustafa İnci'nin oğlu MAHİR İNCİ geçirmiş olduğu trafik kazasında hayatını kaybetmiştir. Cenazesi 17.03.2008 tarihinde Uzungöl Merkez camisinden Öğlen  namazına müteakip defnedilecektir.

İletişim bilgisi: 05324614844 - 0462 6566271

Yorumlar (8) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 4289

 
Fehime KESKIN 09-03-2008 Yazdır E-posta
Yazar murat Mebus AYGÜN   

  Uzungöl Alcakköprü mahallesinden hatta krenisli mahallesi demek dah dogru olur vede cok kiymetli abimiz Saban Sen in kayinvalidesi Fatma Senin Annesi 2 aydir yattigi camlik hastahanesinde 09.03.2008 sabah saat 6 civarinda hakkin rahmetine kavusmustur.Yakinlarina bassagligi kendisinede allahtan rahmet dileriz.

 

  Irtibat telefonu :

Mustafa KIZILTAY : 04626566171

Saban SEN :004902181470376

Yorumlar (4) | Favori olarak ekle (1) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3417

 
Ahmet (Nureddin) KALYON 08-03-2008 Yazdır E-posta
Yazar murat Mebus AYGÜN   
 Uzungöl'den 1960'lı yıllarda Almanya'ya gurbetçi olarak gelen ilk Uzungöl'lü hemşerilerimizden biri olan ve gurbet hayatını burada vefatıyla tamamlayan Ahmet (Nureddin) KALYON (GANDAL) amcamız, 08.03.200 'de saat 06.00'da gurbet ocağında yakalanmış olduğu hastalıktan kurtulamayıp hayata gözlerini yumdu. Yakınlarına Cenabı Allah'tan sabır ve baş sağlığı diler, kendisinede Allah'tan rahmet diliyoruz. Cenazesi Almanya'nın Berlin eyaletinden memleketi olan Trabzon Uzungöl'e getirilip 11.03.2008 Salı günü Uzungöl merkez camisinden kaldırılacaktır. İlgililere ilanen duyurulur. İrtibat: 04626566034

Yorumlar (4) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3695

 
Ömer KURT 28-02-2008 Yazdır E-posta
Yazar murat Mebus AYGÜN   

         Uzungöl Demirli (Gotli) köyünden Mehmet Karismanin Damadi, Ege Linyitleri Isletmesinden  (E.L.I.) emekli sucu Ömer Kurt Manisanin soma ilcesinde 28.2.2008 tarihinde gecirmis oldugu elim trafik kazasinda hayatini kaybetmistir.yakinlarina, es dost ve akrabalarina sabir kendisinede allahtan rahmet diliyoruz.

 

irtibat numarasi: 0236 6136419 

Yorumlar (3) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3256

 
MUSTAFA DİLMAÇ(GARGAMUŞ) Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

MUSTAFA DİLMAÇ(GARGAMUŞ)I KAYBETTİK

   KÖSELİ KÖYÜNDEN MUSTAFA DİLMAÇ(GARGAMUŞ,ZERDEVA) GEÇİRMİŞ OLDUĞU ANİ BİR RAHATSIZLIK SONUCU 23.02.2008 TARİHİNDE VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ 24.02.2008 TARİHİNDE KÖSELİ CAMİİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AİLE KABRİSTANLIĞINDA DEFNEDİLECEKTİR.

Yönetim kurulumuz,  merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesine sabır diler. 

İletişim bilgisi: YAŞAR DİLMAÇ-OĞLU-0533 7722685

Uzungöl Çevre Turizm ve Yardımlaşma Derneği

Yorumlar (3) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3250

 
ABDİ FINDIK 06-02-2008 Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

      ABDİ AMCAYI DA KAYBETTİK

    UZUNGÖL GÖLBAŞI MAHALLEMİZDEN RAHMETLİ HANEFİ FINDIK IN BABASI ABDİ FINDIK 06/02/2008  TARİHİNDE HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR.CENAZESİ 07.02.2008 TARİHİNDE UZUNGÖL MERKEZ CAMİİNDE KILINIP MONOYIR MEVKİİNDE DEFNEDİLECEKTİR.

   

Yönetim kurulumuz,  merhuma  Allah'tan rahmet kederli ailesine sabır diler. 

Uzungöl Çevre Turizm ve Yardımlaşma Derneği

Tel:Süleyman DANIŞ:0532 7388753

Mustafa FINDIK:0539 2129611

Yorumlar (6) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3142

 
HATİCE UYANIK 06-02-2008 Yazdır E-posta
Yazar Abdullah Düzgün   

İstanbul Bahçelievler'den Recep Uyanık'ın (Kuçura) hanımı HATİCE UYANIK hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 07.02.2008 tarihinde Bahçelievler Basın Sitesi camisinden Öğlen  namazına müteakip defnedilecektir. Yönetim kurulumuz,  merhumeye Allah'tan rahmet kederli ailesine sabır diler. 

İletişim bilgisi: 05325093001

Uzungöl Çevre Turizm ve Yardımlaşma Derneği

Yorumlar (4) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3150

 
ŞÜKRÜ ÖZEN (HOCA) 06-02-2008 Yazdır E-posta
Yazar Abdullah Düzgün   

Emekli öğretmen ŞÜKRÜ ÖZEN 06.02.2008 sabah 04:00'da geçirdiği kalp krizi sonucu Samsun Devlet Hastanesinde hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 07.02.2008 tarihinde Atakum camisinden Öğlen  namazına müteakip Kıranköy Aile mezarlığına defnedilecektir. Yönetim kurulumuz,  merhumeye Allah'tan rahmet kederli ailesine sabır diler. 

Uzungöl Çevre Turizm ve Yardımlaşma Derneği

Yorumlar (4) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2892

 
Mustafa ÖZKAN 01-02-2008 Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

Mustafa ÖZKAN ı kaybettik

Uzungöl Büyük Köy halkından Almanya dan emekli değerli büyüğümüz Mustafa ÖZKAN geçirdiği bir rahatsızlık sonucu 01.02.2008 tarihinde vefat etmiştir.Cenazesi 02.02.2008 tarihinde Uzungöl de defnedilecektir.

   Uzungöl Çevre Kültür ve Yatrdımlşaşma Derneği olarak merhuma Allah tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz

Tel:Fehmi İLHAN:0 532 384 01 65

    Ev Tel:0462 656 6168

   Hüseyin ÖZKAN:0 538 5410863

   Fikri ÖZKAN:0535 9206016

 

Yorumlar (6) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2998

 
MUSTAFA MUTLU 24-01-2008 Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

UZUNGÖL MUSTAFA"SINI KAYBETTİ

UZUNGÖL ELMALI MAHALLESİNDEN GENÇ KARDEŞİMİZ MUSTAFA MUTLU 24-01-2008 TARİHİNDE DERNEK PAZARI MEVKİİNDE GEÇİRMİŞ OLDUĞU ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU HAYATINI KAYBETTİ. SEVECEN KİŞİLİĞİ VE OLGUN TAVIRLARI İLE  UZUNGÖL'DE HERKES TARAFINDAN ÇOK SEVİLEN VE TAKTİR EDİLEN GENÇ KARDEŞİMİZİN ANİ ÖLÜMÜ TÜM UZUNGÖL'Ü MATEM HAVASINA SOKTU.

Yönetim kurulumuz,  merhumeye Allah'tan rahmet kederli ailesine sabır diler. 

İletişim bilgisi: 05388396563

EV:04626463242

Uzungöl Çevre Turizm ve Yardımlaşma Derneği

Yorumlar (3) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2786

 
SÜLEYMAN YILMAZ 07-01-2008 Yazdır E-posta
Yazar Abdullah Düzgün   

Van Özalp'dan Yusuf Yılmaz'ın babası SÜLEYMAN YILMAZ hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 07.01.2008 tarihinde Kaynarca Merkez camisinden Öğlen  namazına müteakip defnedilecektir. Yönetim kurulumuz,  merhumeye Allah'tan rahmet kederli ailesine sabır diler. 

İletişim bilgisi: 05332233956 

Uzungöl Çevre Turizm ve Yardımlaşma Derneği

Yorumlar (1) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2629

 
AYŞE YAZICI 27-12-2007 Yazdır E-posta
Yazar Abdullah Düzgün   

Uzungöl Kastel Mahallesinden Arif Yazıcı'nın Eşi AYŞE YAZICI (ZEBIRA) hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 27.12.2007 tarihinde Kastel camisinden Öğlen  namazına müteakip defnedilecektir. Yönetim kurulumuz,  merhumeye Allah'tan rahmet kederli ailesine sabır diler. 

Uzungöl Çevre Turizm ve Yardımlaşma Derneği

Yorumlar (3) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3289

 
FATMA İNCE 24-12-2007 Yazdır E-posta
Yazar Mustafa ÖZTÜRK   

UZUNGÖL İNCELİ MAHALLESİNDEN  MUZAFFER İNCENİN EŞİ FATMA İNCE (HACI ŞAKİR İNCENİN KIZI) hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 25.12.2007 tarihinde Bursa Dikkaldırım merkez camiinden Öğlen  namazına müteakip defnedilecelkir. Yönetim kurulumuz,  merhumeye Allah'tan rahmet kederli ailesine sabır diler. 

İletişim bilgisi: 05398450070

Uzungöl Çevre Turizm ve Yardımlaşma Derneği

Yorumlar (2) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3482

 
DURSUN İNCE 22-12-2007 Yazdır E-posta
Yazar Mustafa ÖZTÜRK   

UZUNGÖL İNCELİ MAHALLESİNDEN DURSUN İNCE (HAŞİLEGO) hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 22.12.2007 tarihinde Uzungöl merkez camiinden öğlen namazına müteakip defnedilecelkir. Yönetim kurulumuz,  merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesine sabır diler. 

İletişim bilgisi: 05363790376

Uzungöl Çevre Turizm ve Yardımlaşma Derneği

Yorumlar (2) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3050

 
İSMAİL İNAN 18-12-2007 Yazdır E-posta
Yazar Abdullah Düzgün   
Bölgemizin yetiştirdiği mümtaz insan Eski Türk-İş Başkanlarından, CHP eski milletvekili İSMAİL İNAN İstanbul'da vefat etmiştir. Cenazesi 19.12.2007 Çarşamba günü İstanbul'da Maltepe Merkez Camisi'nde kılınacak öğle namazının ardından toprağa verilecektir. Yönetim kurulumuz, merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesine sabır diler.

Yorumlar (12) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 4637

 
SAFİYE DEMİR 11-12-2007 Yazdır E-posta
Yazar Mustafa ÖZTÜRK   
Ankarada Talip DEMİR'in kızı SAFİYE DEMİR vefat etmiştir. Cenazesi 12.12.2007 Çarşamba günü Öğle namazına müteakip, Ankara Karşıyaka mezarlığında defnedilecektir. Yönetim kurulumuz, merhumeye Allah'tan rahmet kederli ailesine sabır diler

Yorumlar (2) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3742

 
KİSE ÖZBEK 09-12-2007 Yazdır E-posta
Yazar Mustafa ÖZTÜRK   
Uzungölden KİSE ÖZBEK vefat etmiştir. Cenazesi 10.112.2007 Pazartesi günü Öğle namazına müteakip Uzungöl Merkez Camisinden kaldırılacaktır. Yönetim kurulumuz, merhumeye Allah'tan rahmet kederli ailesine sabır diler

Yorumlar (5) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 5151

 
FEVZİ KUL16-11-2007 Yazdır E-posta
Yazar Mustafa ÖZTÜRK   
Uzungöl Meryemli köyünden FEVZİ KUL vefat etmiştir. Cenazesi 17.11.2007 Cumartesi günü Öğle namazına müteakip Uzungöl Merkez Camisinden kaldırılacaktır. Yönetim kurulumuz, merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesine sabır diler.

Yorumlar (2) | Favori olarak ekle (2) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2640

 
AZİZE KAYA (GAFUR) 13.11.2007 (vefat) Yazdır E-posta
Yazar Abdullah Düzgün   

Uzungöl'den Mehmet Kaya'nın (GAFUR) eşi Azize Hanım vefat etmiştir. Cenazesi 14.11.2007 Çarşamba günü Öğle namazına müteakip Malbet Camisinde defnedilecektir. Yönetim kurulumuz, merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesine sabır diler.

İletişim bilgisi: 0532 7160891

Yorumlar (2) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3040

 
YASEMİN AKYÜZ 09-11-2007 Yazdır E-posta
Yazar Mustafa ÖZTÜRK   

İSTANBUL PENDİKTEN AHMET AKYÜZ'ÜN KIZI YASEMİN AKYÜZ VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET GERİDE KALAN AİLESİNE SABIR DİLERİZ.
UZUNGÖL DERNEĞİ YÖNETİM KURULU

Yorumlar (2) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2925

 
HATİCE ŞAHİN 14.09.2007 (vefat) Yazdır E-posta
Yazar Abdullah Düzgün   

Uzungöl'den Ahmet Şahin'in (SAYEGO) eşi Hatice Hanım vefat etmiştir. Cenazesi 14.09.2007 tarihinde Cuma namazına müteakip İnegöl Yeşil Camisinde defnedilecektir. Yönetim kurulumuz, merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesine sabır diler.

İletişim bilgisi: 05369356115

Yorumlar (5) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2916

 
AYŞE KELEŞ (SOYLU) 18-07-2007 Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

   UZUNGÖL GÖLBAŞI MAHALLESİNDEN MUSTAFA SOYLU(ŞİŞMAN),SALİH SOYLU,HALİL SOYLU,KEMAL KELEŞ,MEHMET KELEŞ VE KENAN KELEŞ'İN ANNELERİ,TURİZMCİ AĞABEYİMİZ DURSUN ALİ İNAN'IN KAYINVALİDESİ AYŞA KELEŞ(SOYLU) 18.07.2007 TARİHİNDE HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR.

   CENAZE NAMAZI 19.07.2007 TARİHİNDE UZUNGÖL MERKEZ CAMİİNDE KILINACAKTIR.

    MERHUMA ALLAHTAN RAhmet,kederli aile yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

İletişim bilgisi: MUSTAFA SOYLU(ŞİŞMAN):05354214714

DURSUN ALİ İNAN:05425671054

Uzungöl Çevre Turizm ve Yardımlaşma Derneği

Yorumlar (3) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 7408

 
FUNDA KELEŞ 06.07.2007 Yazdır E-posta
Yazar Abdullah Düzgün   

Bursa Arabayatağından Kemal Keleş'in annesi Funda Keleş hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 07.07.2007 tarihinde Yavuz Selim Camisinde öğle namazına müteakip defnedilecektir. Yönetim kurulumuz,  merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesine sabır diler. 

İletişim bilgisi: 05364239923 

Uzungöl Çevre Turizm ve Yardımlaşma Derneği

Yorumlar (3) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 4157

 
SEYYİT(SAİT) MUTLU 03-07-2007 Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   
   SEYYİT (SAİT ) MUTLU AMCAMIZI KAYBETTİK

   ELMALI MAHALLEMİZİN YAŞAYAN TARİHLERİNDEN DEĞERLİ BÜYÜĞÜMÜZ SEYYİT(SAİT) MUTLU AMCAMIZ GEÇİRMİŞ OLDUĞU KALP KRİZİ SONUCUNDA ARAMIZDAN AYRILMIŞTIR.ÇOK YÖNLÜ KİŞİLİĞİ,OLAYLARA DUYARLILIĞI VE DE EN ÖNEMLİSİ HAYATA HEP GÜZEL TARAFINDAN BAKAN ŞAKACI KİŞİLİĞİ İLE ONU HİÇ BİR ZAMAN UNUTMAYACAĞIZ.YÖNETİM KURULUMUZ ADINA SEYYİT AMCAMIZA ALLAH'TAN RAHMET,KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLEKLERİMİZİ İLETİRİZ.

  UZUNGÖL ÇEVRE TURİZM VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

Yorumlar (5) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3635

 
ABDÜLHAMİT(ABDULLAH) BEKTAŞ 10-06-2007 Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

   ABDÜLHAMİT(ABDULLAH) BEKTAŞ'I KAYBETTİK

   ELMALI MAHALLESİNDEN GENÇ KARDEŞİMİZ MUSTAFA OĞLU ABDÜLHAMİT BEKTAŞ ÇALIŞTIĞI İNŞAATTA GEÇİRMİŞ OLDUĞU BİR KAZA SONUCU 10.06.2007 TARİHİNDE ARAMIZDAN AYRILMIŞTIR.YÖNETİM KURULUMUZ ADINA GENÇ YAŞTA ARAMIZDAN AYRILAN KARDEŞİMİZE ALLAH'TAN RAHMET,KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLEKLERİMİZİ İLETİRİZ.

  UZUNGÖL ÇEVRE TURİZM VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

Yorumlar (3) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3013

 
H.ÖMER ÖZTÜRK 08-06-2007 Yazdır E-posta
Yazar Mustafa ÖZTÜRK   

Uzungöl Harostan H.ÖMER ÖZTÜRK  hakkın rahmetine kavuşmuştur. Yönetim kurulumuz,  merhuma Allahtan rahmet kederli ailesine sabır diler.

Uzungöl Çevre Turizm ve Yardımlaşma Derneği

Yorumlar (2) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3305

 
AHMET ATMACA 02-06-2007 Yazdır E-posta
Yazar Mustafa ÖZTÜRK   
Değerli hemşerimiz İstanbuldan Rahmetli Mustafa ATMACAnın oğlu AHMET ATMACA  hakkın rahmetine kavuşmuştur. Yönetim kurulumuz,  merhuma Allahtan rahmet kederli ailesine sabır diler.

Uzungöl Çevre Turizm ve Yardımlaşma Derneği

Yorumlar (4) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 4121

 
H.MUHAMMED EROĞLU 14-05-2007 Yazdır E-posta
Yazar Abdullah Düzgün   

Van'dan H.Muhammed EROĞLU (HASHANANIN OĞLU) hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 14.05.2007 tarihinde Van Dönerdere köyünde ikindi namazına müteakip defnedilecektir. Yönetim kurulumuz,  merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesine sabır diler. 

İletişim bilgisi: 0432 7236047 

Uzungöl Çevre Turizm ve Yardımlaşma Derneği

Yorumlar (10) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 5302

 
NİYAZİ AYDIN 10-05-2007 Yazdır E-posta
Yazar Abdullah Düzgün   

İstanbul'dan Niyazi Aydın (DİNOĞLU) hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 11.05.2007 tarihinde Pendik Üst Kaynarca Merkez camisinde ikindi namazına müteakip defnedilecektir. Yönetim kurulumuz,  merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesine sabır diler. 

İletişim bilgisi: 0533 2773065 

Uzungöl Çevre Turizm ve Yardımlaşma Derneği

Yorumlar (8) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3229

 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 1 - 108 Toplam: 139