Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size blue color orange color green color

UZUNGÖL ŞÜKRÜ ÖZEN'E AĞLIYOR Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

Uzungöl Eski Belediye Başkanlarından Mustafa ÖZEN’in Oğlu,Çaykara Belediyesi Muhasebe Müdürü İsmail ÖZEN’in Abisi, Uzungöl İlkokulu Emekli Öğretmenlerinden ve Okul Müdürlerinden Mustafa ZEREN’in Eniştesi Şükrü ÖZEN yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek tedavi gördüğü İstanbul’da hayatını kaybetti. 

kr_1.jpg

 

Uzungöl’ün seçim ile gelen İlk Belediye Başkanı Mustafa ÖZEN bilindiği gibi 1963-1973 yılları arasında iki dönem ve 1989-1994 yılları arasında bir dönem olmak üzere toplam 3 dönem Belediye Başkanlığı görevini yürüterek Uzungöl’de en uzun dönem Belediye Başkanlığı yapma özelliğine sahip bulunuyor. Oğlu Merhum Şükrü ÖZEN uzun seneler Trabzon Belediyesi Zabıta Amirliği görevini yürüttü. Daha sonra buradan Mersin Denizcilik Müsteşarlığı Bölge Müdür Yardımcılığı görevine atanan Şükrü ÖZEN bu görevini uzun süre devam ettirdikten sonra bu görevden emekliye ayrıldı. 

kr_2.jpg

 

Bir süre önce rahatsızlanan ve tedavi için İstanbul’a giden Şükrü ÖZEN burada tedavi görmekte olduğu sırada yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak 25.10.2014 tarihinde hayatını kaybetti. 

kr_3.jpg

 

Merhum Şükrü ÖZEN’in cenaze namazı 26.10.2014 Pazar Günü Öğle Namazına müteakip Uzungöl Merkez Camiinde kılındı.Cenaze namazına Trabzon Milletvekili volkan CANALİOĞLU,Çaykara Belediye Başkan Vekili Refik ALBAYRAK, Uzungöl Eski Belediye Başkanları Abdullah AYGÜN, Mehmet Nuri ALİBEYOĞLU ve Mehmet ŞAHİN, Trabzon Liman Başkanı İhsan GÜMRÜKÇÜ, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Doktoru Oğuz KARAAĞAÇLI, Trabzon Denizcilik Müsteşarlığı eski Bölge Müdür Yardımcısı Temel ADIGÜZEL,Trabzon Halk Eğitim Merkezi Müdürü Orhan GENÇ,TİSKİ Yönetim Kurulu Üyesi Namık Kemal GEDİKOĞLU, Çaykara spor Eski Kulüp Başkanlarından Hikmet VELİOĞLU, Trabzon ve Çevre İl ve İlçelerden gelen Kamu Kurumu Amirleri ve çalışanları ile kalabalık bir halk topluluğu katıldı. 

kr_4.jpg

 

Cenaze namazının ardından Merhum Şükrü ÖZEN  gözyaşları ve dualar eşliğinde Uzungöl Monoyır  Mevkiinde bulunan Belde Kabristanlığında defnedildi. 

Aramızdan ayrılışı ile Tüm Trabzon’u gözyaşlarına boğan Merhum Şükrü ÖZEN’e Allah’tan rahmet başta kederli ailesi ve yakınları olmak üzere tüm Trabzon camiasına Baş Sağlığı dileklerimizi iletiyoruz. 

İLETİŞİM:
İsmail ÖZEN-Kardeşi-0 505 3725702
Mustafa ZEREN-Emekli Öğretmen-0 505 5261954


Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3686

Bu yazıya ilk yorumu yazın

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen sisteme giriş yapın veya kayıt olun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.3

 
< Önceki   Sonraki >