Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size blue color orange color green color

UZUNGÖL NİŞAN AMCA'YA AĞLIYOR Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   
UZUNGÖL NİŞAN AMCA’YA AĞLIYOR

   Uzungöl Filak Mahallesinden Mustafa İNCE(nişan) 05.02.2014 tarihinde Hakkın Rahmetine kavuşmuştur.

    Almanya’da ikamet eden Din Görevlisi Hocamız Sevgili İbrahim İNCE ve Niyazi İNCE’nin babaları,Sevgili Eşref AKINCI Ağabeyimizin Kayınpederi  olan Mustafa Amcamızın  ani vefatı bütün Uzungöl’ü göz yaşlarına boğdu.

   Uzungöl’den Almanya’ya ilk giden ekip içerisinde yer alan Sevgili Mustafa Amcamız uzun seneler Almanya’da kaldı.Daha sonra emekli olarak memleketine dönen Sevgili Mustafa Amca bundan yaklaşık olarak 4 sene önce 2010 yılında eşini kaybetmişti.

   İnsanlar hayattan göç eder ama yetiştirdikleri eserler baki kalır.Sevgili Mustafa Amca aramızdan ayrıldı ama oğlu Sevgili İbrahiöm Hocamız bir ilim adamı olarak,bir din adamı olarak bir ömür boyunca toplumumuzu şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da aydınlatmaya ve de topluma ışık saçmaya devam edecek.Bir insan bu dünyadan göç ederken bundan daha güzel bir miras bırakamaz sanırız.

   Sevgili Mustafa Amcamız 06 Şubat 2014 Perşembe Günü Öğle Namazına müteakip Uzungöl Filak Mahallemizde kılınacak cenaze namazının ardından Filak Mahallemizde bulunan Mahalle kabristanlığında defnedilecektir.

   Merhum Mustafa Amcamıza Allah’tan rahmet,başta Sevgili İbrahim Hocamız olmak üzere bütün aile efratına ve de Uzungöl Halkımıza baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

İLETİŞİM:0 546 2208112-Niyazi İNCE-Oğlu

                 0 507 588 24 57-Eşref AKINCI-Damadı


Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2026

Bu yazıya ilk yorumu yazın

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen sisteme giriş yapın veya kayıt olun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.3

 
< Önceki   Sonraki >