Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size blue color orange color green color

Uzungöl Bayramlaştı Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

Ulus olarak huzur içinde kutladığımız Ramazan Bayramı Uzungöl’de de huzurlu ve mutlu başladı.Bayram öncesinde başlayan yoğunluk Ramazan Bayramın ın ilk günü ile adeta tavan yaptı.Ve de Uzungöl adeta insan seline döndü.

bayramlama-ana--kapak.jpg

Bayram sabahı Uzungöl Merkez Camii adeta hınca hınç doldu.Kılınan Bayram namazının ardından Uzungöl Merkez Camii avlusunda Bayramlaşma gerçekleşti.

bayramlama-ana-kapak-2.jpg

Yüzlerce Uzungöllü,Türk misafir ve arap misafirler huzur içerisinde birbirleri ile bayramlaşarak bayrama huzur içerisinde girmiş oldular.Filistinde yaşanan insanlık dramı tabi ki insanların aklından çıkmadı ve camide de cami dışında da Filistinde yaşayan Müslümanlar için bolca dualar yapıldı.

bayramlama-1.jpg

Uzungöl’de Ramazan Bayramı bçöylesine mutlu ve huzurlu yaşanırken bizlere de bu güzellikleri sizinle paylaşacak güzel resimleri yayınlamak kaldı.

bayramlama-6.jpg

Bu vesile ile Ülkemizin ve Tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramını bizler de en içten dileklerimiz ile kutluyor Mübarek Ramazan bayramının Ülkemize ve tüm İnsanlık Dünyasına barış,huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyoruz.

bayramlama-10.jpg

 


Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3729

Bu yazıya ilk yorumu yazın

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen sisteme giriş yapın veya kayıt olun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.3

 
< Önceki   Sonraki >