Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size blue color orange color green color

ANASAYFA arrow RESİM GALERİSİ >
UZUNGÖL BAYRAMDA CIVIL CIVIL Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   
Karadenizimizin gözde Turizm Merkezlerinden Uzungöl’de Ramazan Bayramı yoğunluğu erken başladı.Bayrama 4-5 gün kala bütün oteller doldu.Ramazan dolayısı ile biraz tenhalaşan Uzungöl sokakları yeniden eski yoğunluğuna kavuşmuş oldu.

ramazan-bayram-2.jpg

Yoğunluk ramazan ayı boyunca da devam etti aslında.Özellikle öğleden sonralarıyine oldukça yoğun geçti.Akşam iftar sofralarında nerdeyse bütün restorantlar doldu.Ancak rezervasyon ile restaurantlarda yer bulunabildi.

ramazan-bayram-3.jpg

Ancak Bayramın gelmesi ile birlikte bu yoğunluk çok daha arttı.Uzungöl’deki bu yoğunluğun Eylül ayının sonuna kladar devam etmesi tahmin ediliyor.Uzungöl’de bulunan oteller Eylül ayının sonuna kadar neredeyse tamamen dolu.Boş yer bulmak nerede ise imkansız gibi.

ramazan-bayram-4.jpg

Uzungöl’ü ziyarete gelecek olan günü birlik ziyaretçileri de bu hesabuın içerisine kattığımız zaman yaklaşık olarak 2 ay boyunca Uzungöl’de mahşeri bir kalabalığın olması kaçınılmaz gibi, görünüyor.


Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3896

Bu yazıya ilk yorumu yazın

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen sisteme giriş yapın veya kayıt olun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.3

 
< Önceki   Sonraki >