Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size blue color orange color green color

Okan İNAN'ın En Mutlu Günü Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

Uzungöl Gölbaşı Mahallesinden Almanya’da  ikamet eden Mustafa İNAN’ın  torunu,Almanya’da İkamet eden Yunus ve Dursun İNAN’ın yeğeni, Komutan İsmi ile tanınan Eski Uzman Çavuş, Uzun seneler Çaykara Tur’da Yönetici olarak Çalışan ve şu an Uzungöl’de Turizmcilik yapan  İsmail İNAN(Komutan)’ın  yakışıklı Oğlu Okan İnan ile Trabzon Gürbulak’tan Elif KUDUBAN Uzungöl Sezgin Otel’de düzenlenen dillere destan bir düğün ile bir ömür boyu birlikteliğe “EVET” dediler.

okan-1.jpg

Mahşeri bir kalabalığın yaşandığı düğün töreninde salona yaklaşık olarak 800 sandalye yerleştirilmesine rağmen misafirlerin büyük bir bölümü sandalye bulmakta güçlük çekti.1500 civarında davetlinin katıldığının tahmin edildiği düğün töreninde Trabzon’dan gelen misafirler Çaykara Tur Minibüsleri ve özel araçlar ile Uzungöl’e taşındı.

okan-2.jpg

Trabzon Gürbulak’tan da yoğun bir katılımın yaşandığı düğünde gelinin ailesi,yakınları ve arkadaşları tarafından yüzlerce davetli düğüne katıldı.

okan-3.jpg

Uzungöl Elif İNAN Motel’in yöneticiliğini ve de Müdürlüğünü yapan Okan İNAN ahlakı,beyefendi kişiliği,girişimci Turizmcilik özelliği ve de insanlar ile olan iletişimi ile herkes tarafından çok beğenilen ve de taktir edilen bir insan olma özelliğine sahip.Okan İNAN’ın bu özelliği kuşkusuz düğününe de yansıdı.Ve de binlerce insan Genç çiftleri bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadılar.

okan-6.jpg

Genç çiftlerin düğünü Resmi Nikah kıyma töreni ile başladı.Çaykara Belediye Başkanı Hanefi TOK tarafından kıyılan resmi nikah töreninde nikah şahitliklerini ise Yunus İNAN ve Hakan YILMAZ  yaptı.Resmi Nikah töreninin ardından Belediye Başkanı Hanefi TOK tarafından evlilik cüzdanı Gelin Elif İNAN’a takdim edildi.

okan-5.jpg

Uzungöl’ün Çocukları Erol AKYÜZ ve İbrahim İNCE’nin sahne aldığı gecede genç sanatçılar her zaman olduğu gibi yine muhteşem bir performans göstererek düğüne katılan davetlilerin saatlerce ve de gönüllerince eğlenmelerini sağladılar.

okan-bakan.jpg

Trabzon Gürbulak’tan düğüne katılan davetliler oynadıkları birbirinden güzel oyunlar ile genç çiftlerin düğünlerine renk kattılar ve geceye bir başka güzellik eklemiş oldular.

okan-baba.jpg

Gecenin geç saatlerine kadar devam eden düğün töreninde düğüne katılan davetliler hem gönüllerince bir gece yaşamış hem de genç çiftlerin mutluluklarını paylaşmış oldular.

okan-kapak.jpg

Bir Ömür Boyu birlikteliğe “EVET” diyerek ömürlerinin en güzel,en anlamlı ve de en doğru kararlarını veren Okan& Elif İNAN çiftini bizler de bu güzel kararlarından dolayı tebrik ediyor,genç çiftlerimize sağlık,mutluluk ve de başarı dolu uzun bir yaşam diliyoruz


Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 4023

Bu yazıya ilk yorumu yazın

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen sisteme giriş yapın veya kayıt olun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.3

 
< Önceki   Sonraki >