Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size blue color orange color green color

Demirkapı'da Muhteşem Bir Düğün Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

DEMİRKAPI’DA MUHTEŞEM DÜĞÜN

Uzungöl İlkokulu Sınıf Öğretmeni Mustafa ZEREN’in Dünyalar Güzeli Kızı Yasemin ile Demirkapı Köyünden Cüneyt TURAN Demirkapı köyünde düzenlenen dillere destan bir düğün töreni ile bir ömür boyu birlikteliğe “EVET” dediler.

yasemin-kapak.jpg

03.08.2014 Pazar Günü Demirkapı Köyü Yedigöller Otel Restauurantın bahçesinde yapılan düğün törenine insanlar adeta sel gibi akın ettiler.Yüzlerce  davetlinin katıldığı düğün töreninde adeta insan seli yaşandı.

yasemin-kapak-2.jpg

Din Kültürü Öğretmeni olan Damat Cüneyt TURAN ile Yasemin ZEREN’in düğün törenlerinde gelin ve damat misafirleri ile tek tek ilgilendiler.Havanın açık olmasından dolayı otelin bahçesinde bulunan kır alanında gerçekleşen düğün töreninde insanlar muhteşem bir düğüne şahitlik yapmanın mutluluğunu yaşamış oldular.

yasemin-mustafa.jpg

Salon düğünlerinden çok daha güzel ve neşeli geçen düğün töreninde düğüne katılan misafirler muhteşem doğa manzarasında resim çekmeyi de ihmal etmediler..

yasemin-eref.jpg

Yedigöller Otel Restaurant personeli misafirlere hizmet edebilmek için adeta yarış içerisine girdiler.Bu durum düğüne katılan misafirler tarafından memnunlukla karşılandı.

yasemin-ibram.jpg

Uzungöl’ün çocukları Erol AKYÜZ ve İbrahim İNCE her zaman olduğu gibi yine muhteşem performansları ile düğüne katılanlara unutamayacakları bir gün yaşattılar.

yasemin-ibram-2.jpg

Gün akşama dönerken düğüne katılan misafirler bir yandan genç çiftlerin mutluluklarını paylaşmanın mutluluğunu yaşarken bir yandan da tadına doyum olmayan bir piknik ortamının mutluluğunu yaşamış oldular.

Ömürlerinin en güzel kararını veren Yasemin&Cüneyt TURAB çiftini bu güzsel ve anlamlı kararlarından dolayı tebrik ediyor genç çiftlerimize sağlık,mutluluk ve de başarı dolu uzun bir yaşam diliyoruz.


Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 4044

Bu yazıya ilk yorumu yazın

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen sisteme giriş yapın veya kayıt olun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.3

 
< Önceki   Sonraki >