Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size blue color orange color green color

Bir Çınarımızı Daha Kaybettik Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

Uzungöl’ün yaşayan çınarlarından Büyükköy Mahallesinde ikmamet eden İsmail ÖZTÜRK(Yero) yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak  kaldırıldığı Trabzondaki hastanede hayatını kaybetti.

Bir süre önce rahatsızlanarak Trabzon’da Yoğun Bakım Servisine alınan İsmail  Amca 13.12.2014 tarihinde saat 14.00 sularında yaşam mücadelesini kaybetti.

Uzun seneler Almanya’da çalışan ve buradan emekli olduktan sonra Uzungöl’de yaşayan Ahmet ÖZTÜRK’ün beklenmeyen ölümü Uzungöl’ü göz yaşlarına boğdu.Uzungöl’de herkes tarafından çok sevilen ve sayılan İsmail  ÖZTÜRK’ün yarın toprağa verilmesi bekleniyor.

Yusuf,Hacı Ali ve Nuri ÖZTÜRK’ün kardeşleri olan Merhum Ahmet Amcamız aynı zamanda yine Uzungöl’de herkes tarafından çok sevilen İsmail  ÖZTÜRK ile Almanya’da İkmet eden Salih ÖZTÜRK’ün babasıdır.

Aramızdan zamansız ayrılışı ile Uzungöl’ü göz yaşlarına boğan Merhum  İsmail Amcamıza Allha’tan rahmet,başta kardeşleri ve çocukları olmak üzere tüm aile afratına ve de Uzungöl Halkına Baş Sağlığı Dileklerimizi iletiyoruz.

İLETİŞİM:

0535 5699619-Ahmet ÖZTÜRK-Oğlu

0 462 6566252

0 462 6565555


Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3538

Bu yazıya ilk yorumu yazın

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen sisteme giriş yapın veya kayıt olun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.3

 
< Önceki   Sonraki >