Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size blue color orange color green color

Abdullah İle Fatma'nın En Mesut Günleri
Yazar Hilmi KANIK   

Uzungöl Filak Mahallesinden Battal EŞ’in oğlu Abdullah Araklı’dan Fatma ALEMDAR ile Uzungöl ’de düzenlenen dillere destan bir düğün ile evlendi.

abdullah-kapak.jpg

22 Haziran Pazar Günü Uz<ungöl Sezgin Otel’de düzenlenen düğün törenine  kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.Salonun tıklım tıklım dolduğu düğün törenine gelin tarafı olan Araklı’dan da yoğun bir katılımın olduğu gözlerden kaçmadı.

abdullah-1.jpg

Düğün boyunca tüm masaları dolaşarak misafirleri ile özel olarak ilgilenen genç çiftin mutlulukları gözlerinden okunurken genç kayınpeder Battal EŞ ise adeta mutluluktan uçtu.

abdullah-2.jpg

Uzungöllü sanatçılar Erol AKYÜZ ve İbrahim İNCE’nin her zaman olduğu gibi muhteşem bir sahne performansı sergilediği gecede ayrıca yine Uzungöllü kaval Sanatçısı Şükrü EROĞLU da muhteşem kavalı ile katılımcılara muhteşem bir  kaval resitali sundu.

abdullah-3.jpg

Ömürlerinin en güzel kararlarını veren Sevgili Fatma ve Abdullah EŞ çiftini bizler de bu güzel kararlarından dolayı tebrik ediyor genç öiftimize sağlık,mutluluk ve de başarı dolu uzun bir yaşam diliyoruz.

abdullah-4.jpg

 

Bu yazıya ilk yorumu yazın | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2183

 
Ordu'dan Dönerdere'ye Gelin
Yazar Hilmi KANIK   

ORDU’DAN DÖNERDERE’YE GELİN

Aslen Uzungöl  Kaplanoz Mahallesinden olan ve Van Özalp Dönerdere Köyünde bulunan hemşerilerimizden Köy İmamı Yaşar GENEL’in Küçük oğlu,Dönerdere Lisesi Kurucu Müdürü Mehmet GENEL’in yeğeni İdris GENEL Ordu’dan Sibel Yıldırım ile hayatını birleştirdi.

idris-2.jpg

idris-kapak.jpg

Üniversiteden sınıf arkadaşı olan ve Van Özalp İlçesinde Sınıf Öğretmeni olarak görev yapan Sibel ve İdris’in düğünde tüm misafirler ile tek tek ilgilenmesi düğüne katılanlar tarafından takdir ile karşılandı.

idris-kapak-2.jpg

idris-3.jpg

  Ordu’dan Emekli Başkomiser Hayrettin YILDIRIM ‘ın Dünyalar güzeli kızı Sibel ile İdris’in ilk düğün törenleri Ordu Karşıyaka Mahallesi  Kuğu kent Düğün Salonunda  gerçekleşen düğün törenine gelin ve damadın dostları arkadaşları ve sevenleri akın etti.

idris-4.jpg

idris-aile.jpg

Gecenin geç saatleri,ne kadar devam eden düğün töreninde davetliler saatlerce ve de gönüllerince eğlenme fırsatını bulmuş oldular.

idris-5.jpg

Sibel ve İdris GENEL’in ikinci düğün töreni ise 22 Haziran 2014 Pazar Günü Van Özalp Dönerdere Köyünde gerçekleştirilecek.Ve de köyde düzenlenecek bu muhteşem düğünün ardından genç çiftlerimiz bir ömür boyu mutluluğa adım atmış olacaklar.

idris-6.jpg

Van Özalp Dönerdere Köyündeki düğün törenine tüm dostlarımızın davetli olduklarını anımsatıyor,Ömürlerinin en güzel ve de anlamlı kararlarını veren genç sınıf arkadaşlarını ya da genç öğretmenlerimizi bu anlamlı ve güzel kararlarından dolayı tebrik ediyor,onlara sağlık,mutluluk ve de başarı dolu uzun bir yaşam diliyoruz.

 

Bu yazıya ilk yorumu yazın | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2105

 
Pazar'dan Uzungöl'e Gelin Geld
Yazar Hilmi KANIK   

                                              PAZAR’DAN UZUNGÖL’E GELİN

Uzungöl İnceli Mahallesinden İstanbul Kaynarca’da ikamet eden Yunus ÇİÇEK’in küçük oğlu Fatih ile Rize Pazar’dan Selvihan SARI Rize Ardeşen’de yapılan dillere destan bir kına ve  düğün töreni ile evliliğe ilk adımlarını attılar.Genç çifler 22.06.2014 Pazar Günü İstanbul Kaynarca Özlem Düğün salonunda yapılacak düğün töreninin ardından evliliğe adım atmış olacaklar.

fatih-kapak.jpg

 

fatih-ana-kapak.jpg 

Uzungöl Kültür ve Yardımlaşma Derneği İstanbul Anadolu Yakası Kaynarca Şubesi Yönetim Kurulunda yer alan ve Uzungöl Kültürü için zaman kavramı tanımadan gecesini gündüzüne katarak çalışan Sevgili Fatih ÇİÇEK'in kına ve düğün töreni 15 Haziran 2014 Pazar Günü Arhavi’de düzenlenen düğün törenine Uzungöllü iş adamları Ahmet ÇİÇEK,Muzaffer KARATAY,Uzungöl Ortaokulu Müdürü Abdülkadir KAYA ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.Salonun tıklım tıklım dolduğu düğün töreninde davetliler  bir yandan genç çiftlerin mutluluğunu paylaşırken bir yandan da gönüllerince eğlenmenin tadını yaşamış oldular.

fatih-1.jpg

fatih-teyzem.jpg

Pazar gençlerinin tulum eşliğinde oynadıkları birbirinden güzel oyunlar ve türküler düğüne katılan davetliler tarafından büyük bir beğeni ile izlendi.Gecenin geç saatlerine kadar devam eden düğün töreni muhteşem bir havai fişek gösterisi ilke sona erdi.

fatih-3.jpg

fatih-2.jpg

Ömürlerinin en güzel ve de en anlamlı kararlarını veren genç çiftimizi bu güzel kararlarından dolayı tebrik ediyor,onlara sağlık,mutluluk ve de başarı dolu uzun bir yaşam diliyoruz.

fatih-4.jpg

Bu yazıya ilk yorumu yazın | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2060

 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 17 - 20 Toplam: 193

TRABZON / UZUNGÖL
TRABZON / UZUNGÖL
Açıklama: 2007 Yılı Temmuz ile Ağustos arası Uzungöl Barajı ve Yeşilin en güzel tonları...
DUMANLI DAĞLAR
DUMANLI DAĞLAR
Açıklama: O dumanların aşağısında bütün güzelliğiyle Uzungöl var!!!

erdal
güzel bir yer tavsiye ederim  
[URL=http://www.hamuracmamakinesi.com]hamur açma makinesi[/URL
Devam Et

Mesaj yazın
Mesajları okuyun

EN SON YORUMLAR

Hocam 1643 tarihli kaynağa başka yerde rastlamadım .Kaynağı neresidir.Sevgilerimle
Daha fazla...

Tesekkür
Babamin ölümü nedeniyle gerek gelerek gerek cenazeye katılan gerek telefonla bizleri yalnız birakmayan herkese tesekkür ederi
Daha fazla...

Muhterem Babam Mehmet Karaca`nin kardesi gibi sevdigi sevgili Amcam Nisan`nin vefati bizleri derinden üzmüstur.Rahmetli Amcama rahmet ve magfiret,kederli evlat...
Daha fazla...

Öğretmenler günü
Öğretmenlerimizin bu mutlu gününü en güzel dileklerimle kutlarken,rahmetli Tayyar Özen hocamızdan günümüze kadar hizmeti ...
Daha fazla...

Hilmi Hoca
Hocam öyle güzel bir tasvir yaptın ki ,şimdi kalkıp geliyorum.Ama bu soğuk havada bakalım bizi nasıl misafir edeceksin?Selamlar...
Daha fazla...