Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size blue color orange color green color

ANASAYFA arrow ZİYARETÇİ DEFTERİ
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Ziyaretçi defterimizde toplam 569 mesaj bulunmaktadır.
Sayfa: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 »

İsminizKayıt
MECHUL
Kimden TÜRKİYE
Kayıt zamanı: 09/22/10 06:48:17
Sayın Dandaoğlu; çok iyi çok has söylüyorsun ancak alibeyoğlu taraftarı yada sempatizanı olduğun belli. Yapmış olduğu hizmetten dolayı teşekkürler.Ancak çok da abarttın Yahudileri yönetti derken. Bir şirket sahibi olarak yönettiğiniz şirket ile bir köy, belde,kasaba, ilçe, şehir veya bir ülkeyi yönetmet çok ayrı bir şey ve hepsi birbirinden çok farklı yönetilir. Siz yönettiğiniz yer isanını hiçe sayar, kendinizi onlardan farklı ve üstün görürseniz başarı elde etseniz bile o toplum sizi kabullenmez ve ilk fırsatta sizi başarılı, yetenekli ve üstün vasıflı olsanız bile sizi alaşa eder. Sayın Alibeyoğlu' nun yaptığı yanlışı burada aramak lazım. Tahsil, Kültür ve yetenek farkınız ola bilir ancak bunu birlikte yaşadığınız çevre ve o çevredekilerle paylaşmanız lazım. Kendinizi onlardan çok üstün görebilri böyle de olabilirsiniz. Ancak yönetimlerde paydaş olmak zorundasınız.Yönettiğiniz insan toplumu neticede, bir kaç çalışandan oluşan ve mülkiyeti size ait bir şirket olmadığını düşünmek lazım.Uzungöl veya Uzungöllüler Alaybeyoğluna muhtaş değil, ancak bilgi, tecrübe ve yeteneklerine muhtaç olabilir. Bunu iyi ayırt etmek ve iyi telafuz etmek lazım. Çevre birey ve toplumamuhtaç değil ancak birey ve toplum'un bir arada olabilmesi ve yaşamını idame edebilmesi için mutlaka bir çevreye ihtiyacı var ve buna muhtaçtır.Yani kısacası hepimiz hatta tüm dünya insanları Uzungöl ve Uzungöl gibi güzide yerlere her zaman muhtaçdırlar.Yoksa Uzungöl ne Alibeyoğluna ve onlar gibisine muhtaç değillerdir.Kimse kimseye tepeden bakmamalı.Ancak bilgi ve beceri ile yetenekleri paylaşmayı bilmeli ve bunları insanlara ve insanlığa sunmayı becerebilmeli.Teşekkürler ben kıntır.
dandaoğluKayıt zamanı: 09/06/10 11:39:32
uzungöl ve cevresini dünyanın entekrasyonu vizyon takibi ile ekonomik kültürel değer ile yoğurmak. 
bu işi bilen icimizde ehven kişi ile değerlendırmek. aksi davranış ile ancak etkiye tepki mutlaktır. güç kim imiş anladınızmı uzungöllüler. sayın kanık bel.baş. ama ona yardımcı olan kim veya diğerlerini analım. nankörlük edenlere sadece inanç sorumluluğunuzla bak lütfen denmeli. altın mücevheratını alanlar alır ama sarraf kadar değerini bilmez. işte halkım bu. değime uyuyorda ondan..
daha@ttmail.com
dandaoğluKayıt zamanı: 09/06/10 11:19:40
uzungöl belediye halkı farkı farkedecek kadar zenginleşememiş, eski bel.baş.alibeyoğlunun gücünü kuvvetini hisedememişler, alibeyoğluna uzungöl muhtaç, yok diyenlere sadece şaşarım. demiştım dünyayi yöneten yahudilerdır ki alibeyoğlu yahudileri yönetmiştır. analiz edeninize şimdiden teşekür ediyorum.  
sevgi ve saygıda kusursuz olmak. insanlığın erdemidır. slm.
daha@ttmail.com
SÜLEYMAN BALCI
Kimden Giresun
Kayıt zamanı: 08/16/10 16:09:58
Merhaba dostlar..08-*8-2010 tarihinde Uzungöl e aracımla gelmiştim. Aracımı girişe yakın parketmiştim. Caminin orda kahvaltımı yaptıktan sonra yukarı taraflarıda gezdim daha sonra Sümela Manastırınıda ziyaret ettim . manastırda Park alanında kardeşim belediyenin park fişini buldu. çıkışta yatırmamız gerekiyormuş. ama gçremediğimiz için yatıramadım. yatırmam için ne yapmam gerekiyor. yardımcı olunursa memnun olurum
subalci4726@hotmail.com
Ali Rıza ŞAHİN
Kimden ÜNYE
Kayıt zamanı: 08/14/10 08:23:50
İlk 21/08/2008 tarihinde tesadüfen bulduğum bu sitede sayın Abdullah DÜZGÜN bey' i Uzungöl Mezunları (Şerah)çalışmaları için tebrik etmek amacıyla aramıştım.O günden bu güne gönderilen mesajları kısmen okudum. Siteyi sabote etmeye çalışan sözde Uzungüllü olduğunu iddia eden art niyetli kişilerin olduğunu gördüm ve üzüldüm.Çağın teknolojilerini iyilik, güzellik ve nihayet insanlık için kullanmak nekadar güzel.Abdullah DÜZGÜN' ün çok sevdiğim Battal Ağabinin yeğeni olduğunu sonradan öğrendim.Uzungöl İlkokul kayıtlarını ve diğer tüm çalışmalarını sabırla işleyerek oluşturduğu bu teknik imkandan dolayı kendisini tekrar kutluyorum.Uzungölün iyiliklerini, geleceği ile ilgili bilen ve uzungölü tanıyan herkesin kişisel görüş ve önerilerini bu siteden okumayı umut ediyordum. Ancak sitedeki mesajları okuyunca çoğunluğunun gayri ciddi veya karalama ve kötüleme maksadı taşıdığını gördüm.Bu da beni haliyle çok üzdü. Uzungöllü iyilikleri düşünen, icat ve keşifleri ile zeka üstünlüğünü tüm Ülkeye kanıtlayan ve her zaman sağlıklı düşünen bir infan profili olmalıydı.Bundan sonraki yazıların bu ve buna benzer yönde olması dileklerimle tüm uzungöllülere sağlık, esenlik ve saygılar sunarım.
ali.rizasahin@hotmail.com
aliKayıt zamanı: 08/05/10 13:47:58
Erzincandan Zeki beye.Şu anda beldemizde boş yer bulunamıyor.Dışarıda kalanları insanımız evinde misafir ediyor.Neden böyle düşündüğünüzü anlayamadım.Gelmezsen gelma yemezsen yema derler siz bilirsiniz.
zekiKayıt zamanı: 07/20/10 04:27:57
Yazık değilmi dede ye :)
tan.zeki@gmail.com
ayşe öztürk
Kimden trabzon
Kayıt zamanı: 07/17/10 13:13:52
3 gündür kayıp olan adil (danış)dede henüz bulunamadı.Umarım sabaha çıkmadan sevinçli bir haber alırız
ayse_ozturk_85@yahoo.com.tr
ZEKİKayıt zamanı: 07/12/10 04:12:34
PEKİ ARKADAŞLAR BUNCA OLUMSUZLUKLARA RAĞMEN BELEDİYE BAŞKANI HİÇBİRŞEY YAPMIYORMU?SEYİRCİMİ KALIYOR HERŞEYE.BU YAZILIP ÇİZİLENLERİ HİÇMİ GÖRMÜYOR. 
 
ZEKİ 
 
tan.zeki@gmail.com
tan.zekiqgmail.com
Bekir ElmasKayıt zamanı: 07/09/10 11:42:29
merhaba, 
 
uzungöl'e birçok kez iş münasebetiyle gittim.. fakat her gelişimde birçok kez farklı olumsuzluklarla karşılaştım. Uzungöl ülkemizin gözbebeğidir. bu güzel mekan maalesef ticarethaneye dönüşmeye başlamış.. bunun üzüntüsünü her geldiğimde daha çok hissediyorum.. mekanlarda turistlere yapılan muammeleler beni çok derinden üzüyor. bu güzelim mekanda artık bu tip şeylere Uzungöl halkı olarak dikkat edin izin vermeyin.. ben Turist Rehberi olarak Türkiye'nin her şehrinde bulundum fakat buradaki rahatsızlıkları yaşamadım.. dikkat edin bu konuda.  
 
selamlar..
Murat Mebus AYGÜN
Kimden Almanya
Kayıt zamanı: 06/29/10 18:34:11
Sayin zeki bey bu yazdiklariniza normalinde tepki gelmesi gerekiyordu,uzungöl halkindan ama ilginctir ses cikmadi.Yanliz sadece halk deyil yillardan beri yanlis seylerin pesine kosan belediye baskan ve adaylarini vaadleri ve yaptirimlari uzungölü perisan etmis adeta betonarma yiginina dönmüs,sözde yerimiz yok bahanesi ile gelisi güzel,hicbir plan ve projeye uygunlugu olmadan,imar ve sehir planina adeta kan kusan bir halk anlayisiyla, öteki taraftan dedikya yerimiz yok bahanesiyle aslinda bahane bana göre cünkü tarih 2010 uzungölde millet ahirlarini bile pansiyona cevirmis durumda olan bir millet,yani sözün özü ve kisasi mesele menfaattan baska bir sey düsnemiyorum.saygilarimla.
malbet.net@hotmail.dehttp://www.malbet.net
ZEKİ
Kimden erzincan
Kayıt zamanı: 06/25/10 05:10:28
UZUNGÖL ŞU ANDA BÜTÜN ÖZELLİĞİNİ KAYBETMİŞ BİR YER.BİR KAÇ SENEYE KADAR DAHA KİMSE GİTMEZ, BEN ERZİNCAN'LIYIM UZUNGÖL GEZİSİ DEDİNMİ HERKES GİRMEK İÇİN CAN ATARDI. GEZİ DÜZENLEMEK İSTİYORUZ FAKAT KİMSE GEZİYE KATILMAK İSTEMİYOR.BÜTÜN CAZİBESİNİ KAYBETMİŞ DURUMDA BU GİDİŞLE YAKINDA ORALARA KİMSE GİTMEZ.HERTARAF TAŞ DUVAR VE BİDALARLA DOLMUŞ DURUMDA.UZNGÖLDE YAŞAYANLAR BUNA NASIL İZİN VERİYORLAR ANLAMIŞ DEĞİLİM,KENDİ YERLERİNİ MAHVEDİYORLER 
tan.zeki@gmail.com
tan.zeki@gmail.com
ZEKİ
Kimden erzincan
Kayıt zamanı: 06/24/10 07:35:13
UZNGÖL ŞU ANDA BÜTÜK ÖZELLİĞİNİ KAYBETMİŞ BİR YER.BİR KAÇ SENEYE DAHA KİMSE GİTMEZ BEN ERZİNCANLIYIM UZUN GÖL GEZİSİ DEDİNMİ HERKES GİRMEK İÇİN ATARDI. GEZİ DÜZENLEME İSTİYORUZ KİMSE GEZİYE KATILMAK İSTEMİYOR.BÜTÜN ÇAZİBESİNİ KAYBETMİŞ DURUMDA YAKINDA ORALARA KİMSE GİTMEZ.HERTARAF TAŞ DUVAR VE BİDALARLA DOLMUŞ DURUMDA.
tan.zeki@gmail.com
Erol KARAMEŞE
Kimden ESKİŞEHİR
Kayıt zamanı: 06/22/10 17:13:12
Selam Uzungöl'lüler ben 1987-1991 yılları arasında Uzungöl Sağlık Ocağı'nda sağlık memurluğu yaptım. Orada şuan emekli olduğunu tahmin ettiğim bekçi İsmail KOÇ, memur Lütfi ÇAKIR, bakkal Niyazi amca, Haşbar abi, Dursun Eroğlu abi, bakkal Durmuş Abi, Kahve işleten çok özlediğim kardeşim Cemal ve berber babsını ve çok kahrımı çeken Lokanta işleten Seyfullah Kaya ve ablası Fatma KAYA' yı Dursun İNAN abiyi, o zamanlar Belediye Başkanı Olan Mustafa ÖZEN amcanın oğlu Halis ÖZENİ, ebe olan eşi Sevgi ÖZEN'i(TÜKOĞLU) ve çok özel insan olan hemşire arkadaşım Mefaret SABANCI' yı çok özledim orada geçen yıllarımı unutmam mümkün değil.İnsanının sıcaklığı, aşı için gittiğim dağ köylerindeki saf Aanadolu insanı yardımseverliği ve lütufkarlığı daha dün gibi aklımda yazdığım dostlardan bana ulaşan olursa çok sevinirim.  
EROL KARAMEŞE ESKİŞEHİR SEYİTGAZİ SAĞLIK MESLEK LİSESİ MÜDÜRÜ Herkese sevgi ve saygılarımla
erolkaramese@hotmail.comhttp://erolkaramese.blogcu.com
Ayşe Öztürk
Kimden İstanbul
Kayıt zamanı: 04/01/10 17:34:00
Bugün işyerini Şırnakta çalışan genç bir öğretmen aradı ve öğrencilerinin yardıma muhtaç olduğundan bahsetip yardım istedi biz elimizden geleni yaptık ama daha fazlası olsun diye böyle paylaşım sitelerinde konuyu açıp ilgilenmek isteyen insanlara ulaşmak istedim Şırnak kavallı köyü ilköğretim okulundaki öğrencileri 23 nisan ulusal egemenlik bayramında sevindirmek isteyenler lütfen http://kavalliio.k12.tr/default.asp adresinnden Gülnaz Yeşildağlar anasınıfı öğretmeniyle temasa geçebilir ilgilenen herkese teşekkürler benim de elimden gelen budur umarım herkes elinden geleni yapacak kadar duyarlı davranır....
ayse_ozturk_85@yahoo.com.tr
Tasarım: Gök Bilgisayar Sistemleri

Sayfayı paylaşın