Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size blue color orange color green color

ANASAYFA arrow ZİYARETÇİ DEFTERİ
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Ziyaretçi defterimizde toplam 546 mesaj bulunmaktadır.
Sayfa: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 »

İsminizKayıt
emrah
Kimden adana
Kayıt zamanı: 02/05/11 10:05:47
slm arkadaslar.acilen inci motelin sahibi kenan incinin numarası lazım.yardımınız için şimdiden teşekkür ediyorum
emrahy_01@hotmail.com
Erol KARAMEŞE-Eskişe
Kimden ESKİŞEHİR
Kayıt zamanı: 01/27/11 18:20:45
Sevgili Seyfullah KAYA .. 
Mesajını yeni okuyabildim. Öncelikle mesajıma cevap yazdığın için sağol. İlk göz ağrım güzel Uzungöl' eselam ve sevgilerimle. Vefasızlık konusuna gelince haklısın insan iş güç uğraşısı bazen çok sevdiği dostları ihmal ettiriyor. telefonum 0-222-6712042 İş telim. arayabilrisen yada sen telini yazarsan ben ararım sesini duymak isterim. babanız hacı amca, ismail KOÇ ve Lütfü ÇAKIR abiler nasıllar kardeşiniz Fatma Hanımefendi, berber cemal nasıllar sen nerdesin hepsini merak ediyorum yazarsan sevinirim.Sevgilerimle Ben Eskişehir merkezde oturmaktayım.
erolkaramese@hotmail.comhttp://erolkaramese.blogcu.com
nuriye
Kimden ankara
Kayıt zamanı: 01/05/11 09:29:34
her karesini sımsıcak duygularla hatırladığım uzungöl.Harika manzarasıyla,havasıyla tam bir doğa harikası memleket.İyiki görmüşüm.
rock_bill_@hotmail.com
mustafa fehmi müftüo
Kimden mersin
Kayıt zamanı: 12/29/10 09:28:47
ben ilk defa anılan yere gittim doğa harikası diye ben buna derim insanın yaşaması gereken güzel bir yer.herkeze tavsiye edilebilecek bir cennet.
muftuoglu-27@hotmail.com
Long Lake 61Kayıt zamanı: 12/26/10 18:35:27
www.longlake61.de.tl 
 
UZUNGÖL 2010 YENI WEBSITESI CIKTI!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.longlake61.de.tl
seyfullah kaya
Kimden trabzon
Kayıt zamanı: 11/01/10 08:32:41
sevgili dostum Erol! Uzungöl org. sitesindeki yazını okudum eski günleri hatırladım ve çok duygulandım. ama yinede söylemeden geçemiyeceğim.biraz da olsa vefasızlık var sende. onca seneler geçti, memurluğa başladığın ilk yıllarını buralarda geçirdin, samimi dostluklar kurdun, sen bizi, bizde seni sevdik. bir geriye dönüp de bakmadın. hiç ziyarete bile gelmedin. ama yinede hatırlayıp uzungol org sitesinden benden bahsettiğin için çok teşekkür ederim.arada sırada yinede yazışalım.
seyfulahkaya@hotmail.com
murat mebus AYGÜN
Kimden Almanya
Kayıt zamanı: 09/26/10 19:51:34
Degerli kardesim mechul yazdiklarinizla insanlari etkiliyor olabilirsiniz ama unutmayin ismini gizleterek mechullerde oynamaya calisanlarin yazdiklariyla düsündükleri ayni olmadigi kanatindeyim.Madem yazdiklariniza bu kadar güveniyorsunuz;ki yazdiklariniz icinde guzel seylerde var ama neden isminizi saklamak gereksinimi duyuyorsunuz.birde yeter artik insanlari sucu bucu su taraftari bu taraftari hitaplasmalardan uzak durmayi deneyelim lütfen gercek gercekdir.Herkesin ortak paydasi uzungölün menfaati olsun ferdi menfaatcilerin peslerine kapilmayalim lütfen.Eger Alibeyoglunun uzungöle faydasi olacaksa tepeden bakmis altan bakmis bu tür polemiklerle insanlarin daha fazla duygulariyla oynanmasin bence siz herhalde insanlari fitratlarini tek cizgi uzerinde görüyorsunuz.toplum hizmetlerini kisiselliklere indirgemek kadar yanlis bir davranis olamaz.Toplum ici menfaaatlerde ferdi karakter aranmaz.yeterki icraatlari topluma faydasi olsun.selamlar.
murataygun61@otmail.dehttp://www.malbet.netBay yada Bayan mechu
MECHUL
Kimden TÜRKİYE
Kayıt zamanı: 09/22/10 06:48:17
Sayın Dandaoğlu; çok iyi çok has söylüyorsun ancak alibeyoğlu taraftarı yada sempatizanı olduğun belli. Yapmış olduğu hizmetten dolayı teşekkürler.Ancak çok da abarttın Yahudileri yönetti derken. Bir şirket sahibi olarak yönettiğiniz şirket ile bir köy, belde,kasaba, ilçe, şehir veya bir ülkeyi yönetmet çok ayrı bir şey ve hepsi birbirinden çok farklı yönetilir. Siz yönettiğiniz yer isanını hiçe sayar, kendinizi onlardan farklı ve üstün görürseniz başarı elde etseniz bile o toplum sizi kabullenmez ve ilk fırsatta sizi başarılı, yetenekli ve üstün vasıflı olsanız bile sizi alaşa eder. Sayın Alibeyoğlu' nun yaptığı yanlışı burada aramak lazım. Tahsil, Kültür ve yetenek farkınız ola bilir ancak bunu birlikte yaşadığınız çevre ve o çevredekilerle paylaşmanız lazım. Kendinizi onlardan çok üstün görebilri böyle de olabilirsiniz. Ancak yönetimlerde paydaş olmak zorundasınız.Yönettiğiniz insan toplumu neticede, bir kaç çalışandan oluşan ve mülkiyeti size ait bir şirket olmadığını düşünmek lazım.Uzungöl veya Uzungöllüler Alaybeyoğluna muhtaş değil, ancak bilgi, tecrübe ve yeteneklerine muhtaç olabilir. Bunu iyi ayırt etmek ve iyi telafuz etmek lazım. Çevre birey ve toplumamuhtaç değil ancak birey ve toplum'un bir arada olabilmesi ve yaşamını idame edebilmesi için mutlaka bir çevreye ihtiyacı var ve buna muhtaçtır.Yani kısacası hepimiz hatta tüm dünya insanları Uzungöl ve Uzungöl gibi güzide yerlere her zaman muhtaçdırlar.Yoksa Uzungöl ne Alibeyoğluna ve onlar gibisine muhtaç değillerdir.Kimse kimseye tepeden bakmamalı.Ancak bilgi ve beceri ile yetenekleri paylaşmayı bilmeli ve bunları insanlara ve insanlığa sunmayı becerebilmeli.Teşekkürler ben kıntır.
dandaoğluKayıt zamanı: 09/06/10 11:39:32
uzungöl ve cevresini dünyanın entekrasyonu vizyon takibi ile ekonomik kültürel değer ile yoğurmak. 
bu işi bilen icimizde ehven kişi ile değerlendırmek. aksi davranış ile ancak etkiye tepki mutlaktır. güç kim imiş anladınızmı uzungöllüler. sayın kanık bel.baş. ama ona yardımcı olan kim veya diğerlerini analım. nankörlük edenlere sadece inanç sorumluluğunuzla bak lütfen denmeli. altın mücevheratını alanlar alır ama sarraf kadar değerini bilmez. işte halkım bu. değime uyuyorda ondan..
daha@ttmail.com
dandaoğluKayıt zamanı: 09/06/10 11:19:40
uzungöl belediye halkı farkı farkedecek kadar zenginleşememiş, eski bel.baş.alibeyoğlunun gücünü kuvvetini hisedememişler, alibeyoğluna uzungöl muhtaç, yok diyenlere sadece şaşarım. demiştım dünyayi yöneten yahudilerdır ki alibeyoğlu yahudileri yönetmiştır. analiz edeninize şimdiden teşekür ediyorum.  
sevgi ve saygıda kusursuz olmak. insanlığın erdemidır. slm.
daha@ttmail.com
SÜLEYMAN BALCI
Kimden Giresun
Kayıt zamanı: 08/16/10 16:09:58
Merhaba dostlar..08-*8-2010 tarihinde Uzungöl e aracımla gelmiştim. Aracımı girişe yakın parketmiştim. Caminin orda kahvaltımı yaptıktan sonra yukarı taraflarıda gezdim daha sonra Sümela Manastırınıda ziyaret ettim . manastırda Park alanında kardeşim belediyenin park fişini buldu. çıkışta yatırmamız gerekiyormuş. ama gçremediğimiz için yatıramadım. yatırmam için ne yapmam gerekiyor. yardımcı olunursa memnun olurum
subalci4726@hotmail.com
Ali Rıza ŞAHİN
Kimden ÜNYE
Kayıt zamanı: 08/14/10 08:23:50
İlk 21/08/2008 tarihinde tesadüfen bulduğum bu sitede sayın Abdullah DÜZGÜN bey' i Uzungöl Mezunları (Şerah)çalışmaları için tebrik etmek amacıyla aramıştım.O günden bu güne gönderilen mesajları kısmen okudum. Siteyi sabote etmeye çalışan sözde Uzungüllü olduğunu iddia eden art niyetli kişilerin olduğunu gördüm ve üzüldüm.Çağın teknolojilerini iyilik, güzellik ve nihayet insanlık için kullanmak nekadar güzel.Abdullah DÜZGÜN' ün çok sevdiğim Battal Ağabinin yeğeni olduğunu sonradan öğrendim.Uzungöl İlkokul kayıtlarını ve diğer tüm çalışmalarını sabırla işleyerek oluşturduğu bu teknik imkandan dolayı kendisini tekrar kutluyorum.Uzungölün iyiliklerini, geleceği ile ilgili bilen ve uzungölü tanıyan herkesin kişisel görüş ve önerilerini bu siteden okumayı umut ediyordum. Ancak sitedeki mesajları okuyunca çoğunluğunun gayri ciddi veya karalama ve kötüleme maksadı taşıdığını gördüm.Bu da beni haliyle çok üzdü. Uzungöllü iyilikleri düşünen, icat ve keşifleri ile zeka üstünlüğünü tüm Ülkeye kanıtlayan ve her zaman sağlıklı düşünen bir infan profili olmalıydı.Bundan sonraki yazıların bu ve buna benzer yönde olması dileklerimle tüm uzungöllülere sağlık, esenlik ve saygılar sunarım.
ali.rizasahin@hotmail.com
aliKayıt zamanı: 08/05/10 13:47:58
Erzincandan Zeki beye.Şu anda beldemizde boş yer bulunamıyor.Dışarıda kalanları insanımız evinde misafir ediyor.Neden böyle düşündüğünüzü anlayamadım.Gelmezsen gelma yemezsen yema derler siz bilirsiniz.
zekiKayıt zamanı: 07/20/10 04:27:57
Yazık değilmi dede ye :)
tan.zeki@gmail.com
ayşe öztürk
Kimden trabzon
Kayıt zamanı: 07/17/10 13:13:52
3 gündür kayıp olan adil (danış)dede henüz bulunamadı.Umarım sabaha çıkmadan sevinçli bir haber alırız
ayse_ozturk_85@yahoo.com.tr
Tasarım: Gök Bilgisayar Sistemleri

Sayfayı paylaşın