Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size blue color orange color green color

Uzungöl'de Mehteran Gösterisi Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

Uluslar arası İstanbul Fatih Sultan Mehmet Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencilerinden oluşan mehteran takımı Turizm Merkezi Uzungöl’de gösteri yaptı.

mehter-kapak-1.jpg

mehter-ilk.jpg

   55 farklı Ülkeden öğrencinin Eğitim gördüğü okul değişik etkinlikler bdüzenleyerek Ülkemizin farklı yerlerinde insanlara gösteriler sunuyor.

mehter-kapak-2.jpg

mehter-1.jpg

   Artvin İlimizde gerçekleştirilecek bir festival için bölgemize gelen öğrenci, grubu Turizmde Karadenizimizin göz bebeği durumunda olan Uzungöl’e de uğramayı ihmal etmedi.18 Farklı Ülke çocuklarından oluşan mehteran takımı Uzungöl’de mini bir gösteri yaptı.

mehter-5.jpg

mehter-4.jpg

mehter-3.jpg

   İnsanların oldukça yoğun ilgi gösterdiği ve trafiğin kilitlendiği gösteri esnasında  Uzungöl’ü ziyarete gelen turistler hem  muhteşem bir konseri dinlemenin hem de  mehteran ekibinde yer alan öğrenciler ile resim çektirmenin tatlı heyecanını yaşadılar.

mehter-7.jpg

mehter-6.jpg

   Fatih Topkapı’dan şehre giriyor,Nesrin Dede,Yelkenler Biçilecek  ve daha bir çok marşı seslendiren öğrencilerin bu muhteşem mini konseri akşam saatlerinde sona erdi.

mehter-10.jpg

mehter-9.jpg

   Konserden sonra öğrenciler ve öğretmenleri festivale katılmak üzere Uzungöl’den Artvin’e doğru yola çıktılar.


Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 1442

Bu yazıya ilk yorumu yazın

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen sisteme giriş yapın veya kayıt olun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.3

 
< Önceki   Sonraki >

Sayfayı paylaşın