Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size blue color orange color green color

Uzungöl İzmir fuarında 19-23 Mayıs 2011 Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   
Uzungöl'de hizmet veren Turizmciler 19-23 Mayıs 2011 Tarihleri  arasında düzenlenecek olan İZmir Fuarına katılmaya ve Bu fuarda Uzungöl Stantı açmaya karar verdi.

Uzungöl Belediye Başkanı Abdullah AYGÜN ve Uzungöl Turizmciler Derneği Başkanı Zeki SOYLU önderliğinde gerçekleştirilen proje için Uzungöl Belediyesinde Turizm İşletmecileri ile bir toplantı düzenlendi.Toplantıda söz alan Uzungöl Belediye Başkanı Abdullah AYGÜN Uzungöl'de Turizm Mantalitesinin artık değişmesi gerektiğini ifade etti.Alabalığı artık herkesin tanıdığını bundan dolayı Uzungöl'de artık farklı turizm aktivitelerinin gerçekleştirilmesi gerektiğini ifade etti.

Turizm sezonunu 12 aya çıkarmak zorunda olduklarını ifade eden Belediye Başkanı Bu anlamda Restaurant ya da Otel gibi projelere çok fazla sıcak bakmadığını bunun yerine alternatif turizm etkinlikleri arzu ettiğini ve bu alanda üretilecek her projeye Belediye Başkanı olarak destek vermeye hazır olduğunu ifade etti.

Daha sonra söz alan Uzungöl Turizmciler Derneği Başkanı Zeki SOYLU ise Uzungöl'ün temel sorununun Kış sezonunun tamamen boş geçmesi olduğunu bu boşluğu doldurmak için çare aradıklarını ifade etti.Sıcak Bölge  İnsanlarını kışın Uzungöl'e çekmek zorunda olduklarını bu yüzden Uzungöl'ün kışını insanlara anlatmak zorunda olduklarını ifade eden Zeki SOYLU İzmir Fuarının bunun için iyi bir fırsat olduğunu ve bu fuara  mutlaka katılmayı arzu ettiklerini ifade etti.

Daha sonra söz alan Turizm İşletmecileri Projeye Destek verdiklerini ve Fuara  katılmanın faydalı olacağı görüşünde birleştiklerini ifade ettiler.

Bizler de Sitemiz aracılığı ile dostlarımıza duyuralım.19-23 Mayıs 2011 tarihleri arasında yolunuz İzmir Fuarına düşerse Stantımızı Ziyeret etmeden Uzungöl Sütlacını yemeden sakın Fuardan ayrılmayın  

 
< Önceki   Sonraki >

Sayfayı paylaşın