Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size blue color orange color green color

Ramazan Turnuvası 5 Yaşında Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   
Uzungöl Gençlerinin  2010 yılından bu yana geleneksel olarak düzenlediği Ramazan ayı Halı Saha Futbol Turnuvasının beşincisi 6 Temmuz Pazar Günü start alıyor.Daha önce olduğu gibi yine iş adamı Şakir KARACA Organizatörlüğünde düzenlenen turnuvaya toplam 8 takım katılıyor.

 

alakkpr_1.jpg

Geçen yıllarda olduğu gibi yine Cumapazarında bulunan Halı sahada oynanacak maçlar gece 00.00 gibi başlayacak ve 01.30 civarında sona erecek.Takımlarda oynayan oyuncuların tamamı turizm tesislerinde çalıştıkları için zorunlu olarak maç saatleri bu saate alındı.

bykky_spor.jpg

Sadece  maça gitmek ile kalmıyor gençlerimiz.Araba paralarını kendi cep harçlıklarından karşılıyorlar.Saha parasını aralarında topladıkları para ile ödüyorlar.Formalarını kendi harçlıklarından alıyorlar.Yani sözün özü sponsorları yok gençlerimizin.Sadece spor yapmak amacı ile yapıyorlar tüm bu harcamaları.

gablanoz_spor.jpg

Çekilen kura sonucunda gruplar şu şekilde oluştu.A Grubunda Gölbaşı Spor,Taşkıran Spor,Alçakköprü Spor ve Çamlık Spor-B Grubunda ise Sezgin Otel Spor,Haros Spor,Büyüköy Spor ve Hocalı-Kaplanoz Spor yer alıyor.

glba_spor.jpg

Turnuvada il düdük 06 Temmuz 2014 Pazar Akşamı çaldı.İlk haftanın maç programını  ve şu ana kadar alınan sonuçları da paylaşalım sizlerle.

harosspor_yeni.jpg

06 Temmuz Pazar         00.00     Gölbaşı Spor-Taşkıran Spor         11-6

07 Temmuz Pazartesi   00.00    Sezgin Spor-Haros Spor-               0-13

08 Temmuz  Salı            00.00    Çamlık Spor-Alçakköprü Spor     4-2

09 Temmuz Çarşamba   00.00    Büyükköy Spor-Hocalı-Gablanoz Spor


Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 1380

Bu yazıya ilk yorumu yazın

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen sisteme giriş yapın veya kayıt olun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.3

 
< Önceki   Sonraki >

Sayfayı paylaşın