Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size blue color orange color green color

Ordu'dan Dönerdere'ye Gelin Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

ORDU’DAN DÖNERDERE’YE GELİN

Aslen Uzungöl  Kaplanoz Mahallesinden olan ve Van Özalp Dönerdere Köyünde bulunan hemşerilerimizden Köy İmamı Yaşar GENEL’in Küçük oğlu,Dönerdere Lisesi Kurucu Müdürü Mehmet GENEL’in yeğeni İdris GENEL Ordu’dan Sibel Yıldırım ile hayatını birleştirdi.

idris-2.jpg

idris-kapak.jpg

Üniversiteden sınıf arkadaşı olan ve Van Özalp İlçesinde Sınıf Öğretmeni olarak görev yapan Sibel ve İdris’in düğünde tüm misafirler ile tek tek ilgilenmesi düğüne katılanlar tarafından takdir ile karşılandı.

idris-kapak-2.jpg

idris-3.jpg

  Ordu’dan Emekli Başkomiser Hayrettin YILDIRIM ‘ın Dünyalar güzeli kızı Sibel ile İdris’in ilk düğün törenleri Ordu Karşıyaka Mahallesi  Kuğu kent Düğün Salonunda  gerçekleşen düğün törenine gelin ve damadın dostları arkadaşları ve sevenleri akın etti.

idris-4.jpg

idris-aile.jpg

Gecenin geç saatleri,ne kadar devam eden düğün töreninde davetliler saatlerce ve de gönüllerince eğlenme fırsatını bulmuş oldular.

idris-5.jpg

Sibel ve İdris GENEL’in ikinci düğün töreni ise 22 Haziran 2014 Pazar Günü Van Özalp Dönerdere Köyünde gerçekleştirilecek.Ve de köyde düzenlenecek bu muhteşem düğünün ardından genç çiftlerimiz bir ömür boyu mutluluğa adım atmış olacaklar.

idris-6.jpg

Van Özalp Dönerdere Köyündeki düğün törenine tüm dostlarımızın davetli olduklarını anımsatıyor,Ömürlerinin en güzel ve de anlamlı kararlarını veren genç sınıf arkadaşlarını ya da genç öğretmenlerimizi bu anlamlı ve güzel kararlarından dolayı tebrik ediyor,onlara sağlık,mutluluk ve de başarı dolu uzun bir yaşam diliyoruz.

 


Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 1542

Bu yazıya ilk yorumu yazın

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen sisteme giriş yapın veya kayıt olun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.3

 
< Önceki   Sonraki >

Sayfayı paylaşın