Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size blue color orange color green color

Geçmiş Olsun Cahit Öğretmenim Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

CAHİT ÖĞRETMEN AMELİYAT OLUYOR

   Uzungöl Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Cahit ÇELEBİ Bursa’da  27 Mayıs Salı Günü Ameliyat oluyor.Yemek yeme ve yutkunma problemi yaşayan ve bu yüzden 10 gün önce Trabzon’da doktora giden Öğretmenimizin yemek borusunda yutmasını engelleyen bir parça olduğu tespit edildi.

   Zaman geçirmeden Bursa’ya giden öğretmenimiz Bursa’da Uzungöllü  Operatör Doktor Yılmaz ÖZEN tarafından muayene yapıldı.Yapılan muayene ve tahlillerin sonucunda önemli bir durum olmadığı,küçük bir ameliyat sonucu Cahit Öğretmenimizin yeniden sağlığına kavuşacağı teşhisi konuldu.

   Cahit Öğretmenimiz 27 Mayıs 2014 Salı Günü Bursa’da Operatör Dr. Yılmaz ÖZEN tarafından ameliyat yapılacak.

cahit.jpg

   Uzungöl’e senelerdir Eğitim Güneşini taşımaya çalışan kıymetli öğretmenimize Tüm Çaykara Halkı adına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor,öğretmenimizin bir an önce sağlığına kavuşarak yeniden aramıza ve de en önemlisi hayatını verdiği öğrencilerinin arasına dönmesini arzu ediyoruz.

                        CAHİT ÇELEBİ KİMDİR?

   Bu soru Uzungöl dışında olanlar için normal bir soru olabilir.Ancak Uzungöl Halkı için son derece yabancı bir sorudur.Çünkü Uzungöllü olup da Cahit ÇELEBİ’nin öğrencisi olmayan nerede ise yok gibidir.

  

cahit_3.jpg Cahit Öğretmenimiz 1977 yılında Çaykara İlçemize bağlı Köknar Ortaokulunda göreve başladı.1979 yılında Türkçe öğretmeni olarak Uzungöl Ortaokuluna atandı.1996 yılında dönemin ortaokul müdürü Hüseyin ALTUNCU’nun Trabzon Merkeze tayin yaptırmasından dolayı Uzungöl Ortaokulu Müdürlüğünü üstlenen Cahit Öğretmenimiz 2010 yılına kadar 14 yıl süre ile Ortaokul Müdürlüğü görevini yürütmüştür.

   2010 yılında Yöneticilerin zorunlu yer değişikliği kapsamında Cahit Öğretmenimizin de yer değişikliği formu doldurması ve tercih yapması istendi.Ancak Cahit Öğretmenimiz “Ben yöneticiliğe sevdalı değilim,ben Uzungöl’e sevdalıyım dedi ve yöneticilikten istifa ederek Türkçe Öğretmeni olarak Uzungöl’e hizmet vermeye devam etti.

cahit_1.jpg

   Evet tam 35 yıldır Yönetici ve Öğretmen olarak araklıksız Uzungöl Beldemize bir Eğitimci olarak hizmet vermeye çalışan Cahit Öğretmenimizin kısa  bir Uzungöl profilimizi çıkarmaya çalıştık sizlere.Aynı zamanda Uzungöl damadı olan Cahit Öğretmenimiz Çamlık Mahallemizden Dursun ŞAHİN Amcamızın kızı Emine İle evlidir.


Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2079

Bu yazıya ilk yorumu yazın

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen sisteme giriş yapın veya kayıt olun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.3

 
< Önceki   Sonraki >