Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size blue color orange color green color

Başkanın Eş Acısı Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK   

BAŞKANIN EŞ ACISI

Uzungöl Turizmciler derneği Başkanı Zeki SOYLU’nun hanımı Halime SOYLU geçirdiği beyin kanaması sonucunda  kaldırıldığı Trabzon Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesinde hayatını kaybetti.

Genç yaşta Aramızdan ayrılarak Uzungöl’ü göz yaşlarına boğan Halime Yenge 01.12.2014 tarihinde evinde rahatsızlandı. Olduğu yere yığılıp kalan Halime Yenge zaman kaybetmeden 112 Acil Servis ile hastaneye kaldırıldı.Burada Beyin Kanaması geçirdiği anlaşılan Halime Yenge yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak 02.12.2014 sabaha karşı saat 03 sıralarında hayatını kaybetti.

 

Halime Yenge 03.12:2014 Salı Gün ü Öğle Namazına müteakip Uzungöl Merkez Camiinde kılınan cenaze namazının ardından Monoyır mezarlığında defnedildi.

Halime Yenge’nin Cenaze namazına Çaykara Kaymakamı Mustafa GÜL,Çaykara Belediye Başkanı Hanefi TOK,Çaykara Garnizon  Komutanı Nurettin KAYA,İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ÇAMURALİ,Çaykara Anadolu Lisesi Müdürü Arif Sami ÖZKURT,Trabzon Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Hamit İNAN ve kalabalık bir halk topluluğu katıldı.

zeki_2.jpg

 

Aramızdan zamansız ayrılışı ile tüm Uzungöl’ü  göz yaşlarına boğan Halime Yenge’ye Allah’tan rahmet Başta kederli Eşi Sevgili Zeki SOYLU olmak üzere aile efratına ve tüm Uzungöl Halkına baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

İLETİŞİM:

05325994484

04626566309

                                                               SOSYAL BİR İNSAN-Zeki SOYLU

Uzungöl’de Sosyal ve Kültürel bir çok oluşumun altına büyük bir başarı ile imza attı Sevgili Zeki SOYLU.Uzun yıllar Yurt dışında Arabistan’da çalıştı.Ülkemize döndükten  sonra ise Turizmci özelliğinin yanı sıra Uzungöl ile ilgili her türlü sosyal oluşumların içinde bulunmaya gayret etti Sevgili Zeki SOYLU.Sosyal ve Kültürel konularda kendini Uzungöl’e hizmet vermeye adadı dersek sanırım Sevgili Zeki Abi’yi en güzel şekilde ifade etmiş oluruz.

Ak Parti Uzungöl Beldfe Teşkilatının Kurucusu olan Sevgili Zeki SOYLU Uzun bir dönem Uzungöl’de Partinin Belde Başkanlığı görevini yürüttü.Daha sonra 2006 yılında Uzungöl’deki Turizm İşletmecileri ile Birlikte Kurdukları Uzungöl Turizmciler Derneğinin Kuruluşundan bu güne kadar aralıksız Başkanlığını yürüten Sevgili Zeki Abi Uzungöl’e Turizm anlamında hizmet edebilmek için senelerdir çok büyük bir gayret ile çalışıyor.

Yaz boyunca Uzungöl’de çeşitl,i Turizm Etkinlikleri ile insanlara Uzungöl’ü sevdirmeye çalışan Sevgili Zeki Abi kış aylarında ise yurdumuzun diğer Turizm Beldelerini ziyaret ederek Uzungöl’de  alternatif turizm adına nelerin yapılabileceğini araştırma gayreti içerisinde oldu.

Evet bu gün Sevgili Zeki Abi bir insanın hayatta yaşayabileceği en büyük acılardan birini yaşıyor.Eşini,hayat arkadaşını kaybetmenin acısını yaşıyor Sevgili Zeki Abi.Ve de bizler bu acılı gününde Sevgili Zeki Abi’nin Uzungöl’e verdiği hizmetleri sizlere anımsatmak istedik.


Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3763

Bu yazıya ilk yorumu yazın

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen sisteme giriş yapın veya kayıt olun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.3

 
< Önceki   Sonraki >