Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size blue color orange color green color

ANASAYFA arrow DERNEKLERİMİZ > arrow Faaliyetlerimiz arrow GELENEKSEL UZUNGÖL PİKNİK ŞENLİĞİ
GELENEKSEL UZUNGÖL PİKNİK ŞENLİĞİ Yazdır E-posta
Yazar Abdullah Düzgün   
Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Uzungöl Pikniği şenliği bu yılda çok neşeli geçti . 25 Haziran 2006 Pazar günü Belgrad Ormanında gerçekleşen piknik şenliği hemşerilerimizin katılımıyla adeta şölene dönüştü.

Değerli yönetim kurulunun özel katkılarıyla Belgrad Ormanında gerçekleşen piknik şenliği sabah erken saatlerinde başladı. Sabah kahvaltısından sonra hemşerilerimizin birbirleriyle görüşmelerinde sıcak anlar yaşandı. Birbirlerini uzun zamandır göremeyen hemşerilerimiz derneğimizin gerçekleştirdiği piknik şöleninde adeta hasret giderdiler.

İlerleyen saatlerde gelen müzik ekibiyle çoşan hemşerilerimiz horona doydu . Tüm gün boyunca karadeniz şarkılarıyla eğlenen hemşerilerimiz bir taraftan da mangal partileri düzenleyerek birbirlerine ikramda bulundurlar.
Gençler volebol oynayarak ter attılar.Bazı hemşerilerimizin doğanın eşsiz güzelliğini sergilediği Belgrat Ormanına dalarak sters attılar.

Oldukça neşeli geçen günün ilerleyen saatlerinde eski başkanlardan Mustafa Yazıcı ve Cemal Akyüz’ün katılımıyla özlenen tablo adeta perçileşti. Birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Akşam saatlerinde bir konuşma yapan Uzungöl Derneği başkanımız sn. Hamit TAHAN ; geleneksel olarak düzenlenen Uzungöl Pikniği şenliğinin asıl amacı birlik ve beraberlik olduğunu ve bu birlik ve beraberliğin ancak bu tip sosyal aktivitelerin yapılmasıyla gerçekleştiğini ifade ederek , gün içindeki katılımdan dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etmiştir.

Değerli başkanımız ayrıca derneğin faaliyetlerinden kısaca bahsederek hemşerilerimize derneğin çatısı altında toplanma çağrısı yaptı.Derneğimize sahip çıkılması gerektiğini ifade eden başkanımız , hemşerilerimizin maddi ve manevi katkılarıyla çocuklarımıza dernek merkezinde eğitim (matematik,türkçe vs ) verileceğini ve folklor ekibi kurulacağını söyledi.Bu tip sosyal aktivitelerle etkin ve dinamik bir toplum meydana getirme gayreti içinde olduklarını belirten başkan herkesin bu oluşumda etkin rol oynaması gerektiğini söyledi. Bir kişinin tek başına hiç bir şey yapamıyacağını ancak bir bütün olarak bir çok şeyin üstesinden gelinebileceğini söyleyen başkan her bir üyemizin üstüne düşeni yapması gerektiğini söyledi.
Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3046

Yorumlar (4)
27-06-2006 05:42
TEBRİKLER
piknik festivalini geleneksel hale getiren yönetime ve buna iştirak eden hemşerilerimize sonsuz şükranlarımı sunarım
Yazan saitalbayrak
10-05-2007 16:43
burs
iyi günler. ben sizden 6. sırada burs alan bir öğrenciyim.bursların yatma zamanı hakkında bir bilgi verirseniz mutlu oluruz. bildiğiniz gibi öğrencilik zor meslek. para en büyük yardımcımız allahtan ve sizlerden sonra. saygılarımla iyi çalışmalar 
Yazan baraz
09-09-2008 06:24
BURS
BEN SİZDEN BURS ALAN BİR ÖĞRENCİYİM HER DÖNEM BAŞINDA TRANSKRİP GÖNDERMEK GEREKİYOR MU GEREKİYORSA NE ZAMAN
Yazan AYŞE
29-05-2012 12:50
Bu senede
Bu senede PİKNİK şenliği olacakmı? Hangi tarihte?
Yazan Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen sisteme giriş yapın veya kayıt olun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.3

 
< Önceki   Sonraki >

Sayfayı paylaşın