Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size blue color orange color green color

Başkan TOK Esnafı Bilgilendirdi
Yazar Hilmi KANIK   

BAŞKAN TOK ESNAFI BİLGİLENDİRDİ

   Çaykara Belediye Başkanı Hanefi TOK Turizm sezonunun başlaması ile birlikte Uzungöl’de bulunan esnaflar ile bir bilgilendirme ve planlama toplantısı gerçekleştirdi.Uzungöl Esnafının ve Halkın yoğun ilgi gösterdiği toplantı 26 Mayıs Pazartesi Günü saat 18-21 arası Uzungöl Sezgin Otel’de gerçekleştirildi.

   

Bu yazıya ilk yorumu yazın | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2321

Devamını oku...
 
Hasan DÜZGÜN'ün Baba Acısı
Yazar Hilmi KANIK   

Uzungöl bir çınarını daha kaybetmenin acısını yaşıyor. Uzungöllü Araştırmacı Yazar Hasan DÜZGÜN, Şükrü DÜZGÜN ve Aziz DÜZGÜN’ün 87 yaşındaki babaları Hacı Katip DÜZGÜN Bursa İnegöl’de hayatını kaybetti (24.05.2014). 

Hacı Katip Düzgün 

Yorumlar (1) | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3776

Devamını oku...
 
Geçmiş Olsun Cahit Öğretmenim
Yazar Hilmi KANIK   

CAHİT ÖĞRETMEN AMELİYAT OLUYOR

   Uzungöl Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Cahit ÇELEBİ Bursa’da  27 Mayıs Salı Günü Ameliyat oluyor.Yemek yeme ve yutkunma problemi yaşayan ve bu yüzden 10 gün önce Trabzon’da doktora giden Öğretmenimizin yemek borusunda yutmasını engelleyen bir parça olduğu tespit edildi.

   Zaman geçirmeden Bursa’ya giden öğretmenimiz Bursa’da Uzungöllü  Operatör Doktor Yılmaz ÖZEN tarafından muayene yapıldı.Yapılan muayene ve tahlillerin sonucunda önemli bir durum olmadığı,küçük bir ameliyat sonucu Cahit Öğretmenimizin yeniden sağlığına kavuşacağı teşhisi konuldu.

   Cahit Öğretmenimiz 27 Mayıs 2014 Salı Günü Bursa’da Operatör Dr. Yılmaz ÖZEN tarafından ameliyat yapılacak.

cahit.jpg

   Uzungöl’e senelerdir Eğitim Güneşini taşımaya çalışan kıymetli öğretmenimize Tüm Çaykara Halkı adına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor,öğretmenimizin bir an önce sağlığına kavuşarak yeniden aramıza ve de en önemlisi hayatını verdiği öğrencilerinin arasına dönmesini arzu ediyoruz.

                        CAHİT ÇELEBİ KİMDİR?

   Bu soru Uzungöl dışında olanlar için normal bir soru olabilir.Ancak Uzungöl Halkı için son derece yabancı bir sorudur.Çünkü Uzungöllü olup da Cahit ÇELEBİ’nin öğrencisi olmayan nerede ise yok gibidir.

  

cahit_3.jpg Cahit Öğretmenimiz 1977 yılında Çaykara İlçemize bağlı Köknar Ortaokulunda göreve başladı.1979 yılında Türkçe öğretmeni olarak Uzungöl Ortaokuluna atandı.1996 yılında dönemin ortaokul müdürü Hüseyin ALTUNCU’nun Trabzon Merkeze tayin yaptırmasından dolayı Uzungöl Ortaokulu Müdürlüğünü üstlenen Cahit Öğretmenimiz 2010 yılına kadar 14 yıl süre ile Ortaokul Müdürlüğü görevini yürütmüştür.

   2010 yılında Yöneticilerin zorunlu yer değişikliği kapsamında Cahit Öğretmenimizin de yer değişikliği formu doldurması ve tercih yapması istendi.Ancak Cahit Öğretmenimiz “Ben yöneticiliğe sevdalı değilim,ben Uzungöl’e sevdalıyım dedi ve yöneticilikten istifa ederek Türkçe Öğretmeni olarak Uzungöl’e hizmet vermeye devam etti.

cahit_1.jpg

   Evet tam 35 yıldır Yönetici ve Öğretmen olarak araklıksız Uzungöl Beldemize bir Eğitimci olarak hizmet vermeye çalışan Cahit Öğretmenimizin kısa  bir Uzungöl profilimizi çıkarmaya çalıştık sizlere.Aynı zamanda Uzungöl damadı olan Cahit Öğretmenimiz Çamlık Mahallemizden Dursun ŞAHİN Amcamızın kızı Emine İle evlidir.

Bu yazıya ilk yorumu yazın | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2165

 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 25 - 28 Toplam: 193

Kemal Çamoğlu'nun makinasından Uzungöl
Kemal Çamoğlu'nun makinasından Uzungöl
İSTEYEREK
İSTEYEREK
Açıklama: 2007 Yılı Eylül ayı Trabzon,Rize ve son durak Uzungöl.Ayrılmak zor oldu.

erdal
güzel bir yer tavsiye ederim  
[URL=http://www.hamuracmamakinesi.com]hamur açma makinesi[/URL
Devam Et

Mesaj yazın
Mesajları okuyun

EN SON YORUMLAR

Hocam 1643 tarihli kaynağa başka yerde rastlamadım .Kaynağı neresidir.Sevgilerimle
Daha fazla...

Tesekkür
Babamin ölümü nedeniyle gerek gelerek gerek cenazeye katılan gerek telefonla bizleri yalnız birakmayan herkese tesekkür ederi
Daha fazla...

Muhterem Babam Mehmet Karaca`nin kardesi gibi sevdigi sevgili Amcam Nisan`nin vefati bizleri derinden üzmüstur.Rahmetli Amcama rahmet ve magfiret,kederli evlat...
Daha fazla...

Öğretmenler günü
Öğretmenlerimizin bu mutlu gününü en güzel dileklerimle kutlarken,rahmetli Tayyar Özen hocamızdan günümüze kadar hizmeti ...
Daha fazla...

Hilmi Hoca
Hocam öyle güzel bir tasvir yaptın ki ,şimdi kalkıp geliyorum.Ama bu soğuk havada bakalım bizi nasıl misafir edeceksin?Selamlar...
Daha fazla...