Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size blue color orange color green color

Uzungöl Bayramlaştı
Yazar Hilmi KANIK   

Ulus olarak huzur içinde kutladığımız Ramazan Bayramı Uzungöl’de de huzurlu ve mutlu başladı.Bayram öncesinde başlayan yoğunluk Ramazan Bayramın ın ilk günü ile adeta tavan yaptı.Ve de Uzungöl adeta insan seline döndü.

bayramlama-ana--kapak.jpg

Bayram sabahı Uzungöl Merkez Camii adeta hınca hınç doldu.Kılınan Bayram namazının ardından Uzungöl Merkez Camii avlusunda Bayramlaşma gerçekleşti.

bayramlama-ana-kapak-2.jpg

Yüzlerce Uzungöllü,Türk misafir ve arap misafirler huzur içerisinde birbirleri ile bayramlaşarak bayrama huzur içerisinde girmiş oldular.Filistinde yaşanan insanlık dramı tabi ki insanların aklından çıkmadı ve camide de cami dışında da Filistinde yaşayan Müslümanlar için bolca dualar yapıldı.

bayramlama-1.jpg

Uzungöl’de Ramazan Bayramı bçöylesine mutlu ve huzurlu yaşanırken bizlere de bu güzellikleri sizinle paylaşacak güzel resimleri yayınlamak kaldı.

bayramlama-6.jpg

Bu vesile ile Ülkemizin ve Tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramını bizler de en içten dileklerimiz ile kutluyor Mübarek Ramazan bayramının Ülkemize ve tüm İnsanlık Dünyasına barış,huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyoruz.

bayramlama-10.jpg

 

Bu yazıya ilk yorumu yazın | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3828

 
UZUNGÖL BAYRAMDA CIVIL CIVIL
Yazar Hilmi KANIK   
Karadenizimizin gözde Turizm Merkezlerinden Uzungöl’de Ramazan Bayramı yoğunluğu erken başladı.Bayrama 4-5 gün kala bütün oteller doldu.Ramazan dolayısı ile biraz tenhalaşan Uzungöl sokakları yeniden eski yoğunluğuna kavuşmuş oldu.

Bu yazıya ilk yorumu yazın | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 3996

Devamını oku...
 
Fatma Anne Hakka Yürüdü
Yazar Hilmi KANIK   
Uzungöl Elmalı Mahallesinden Merhum Hacı Salih MUTLU(Gagı)’nun Eşi, Ahmet,Muhammet ve Şakir MUTLU’nun anneleri  Hacı Fatma MUTLU uzun süredir tedavi gördüğü Trabzon’da hayatını kaybetti.

Hayatı bir melek gibi yaşayan, ömrü boyunca bir Allah kulunu dahi üzmeyen incitmeyen Fatma Annenin beklenmeyen ölümü hem ailesini hem Elmalı Mahallesini hem de tüm Uzungöl’ü göz yaşlarına boğdu.

Bu yazıya ilk yorumu yazın | Favori olarak ekle (0) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 2408

Devamını oku...
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 13 - 16 Toplam: 193

DUMANLI DAĞLAR
DUMANLI DAĞLAR
Açıklama: O dumanların aşağısında bütün güzelliğiyle Uzungöl var!!!
Kemal Çamoğlu'nun makinasından Uzungöl
Kemal Çamoğlu'nun makinasından Uzungöl

erdal
güzel bir yer tavsiye ederim  
[URL=http://www.hamuracmamakinesi.com]hamur açma makinesi[/URL
Devam Et

Mesaj yazın
Mesajları okuyun

EN SON YORUMLAR

Hocam 1643 tarihli kaynağa başka yerde rastlamadım .Kaynağı neresidir.Sevgilerimle
Daha fazla...

Tesekkür
Babamin ölümü nedeniyle gerek gelerek gerek cenazeye katılan gerek telefonla bizleri yalnız birakmayan herkese tesekkür ederi
Daha fazla...

Muhterem Babam Mehmet Karaca`nin kardesi gibi sevdigi sevgili Amcam Nisan`nin vefati bizleri derinden üzmüstur.Rahmetli Amcama rahmet ve magfiret,kederli evlat...
Daha fazla...

Öğretmenler günü
Öğretmenlerimizin bu mutlu gününü en güzel dileklerimle kutlarken,rahmetli Tayyar Özen hocamızdan günümüze kadar hizmeti ...
Daha fazla...

Hilmi Hoca
Hocam öyle güzel bir tasvir yaptın ki ,şimdi kalkıp geliyorum.Ama bu soğuk havada bakalım bizi nasıl misafir edeceksin?Selamlar...
Daha fazla...